Palit RTX 3060 Ti vs ASUS Dual 3060 Ti OC sıcaklık

oakin

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Sıcaklık olarak aralarında çok fark olur mu? Palit'in 75-80 derece gördüğünü gördüm Bannerlord da Valorant'ta 75 görüyordu. Ben daha çok hikayeli oyunlar oynayacagım GoW RDR2 Resident Evil vs gibi oyunlar Valorant'ta 75 ve Bannerlord'da gördüğü derğerler beni korkuttu o oyunlarda bu kadar sıcaklık normal mi? Benim oynayacağım oyunlarda sıcaklık ne kadar olur. Bu duruma bağlı ASUS GeForce RTX 3060 Ti DUAL V2 OC 8GB almayı düşünüyorum.

Son düzenleme:
Merhaba. Sıcaklık olarak aralarında çok fark olur mu? Palit'in 75-80 derece gördüğünü gördüm Bannerlord da Valorant'ta 75 görüyordu. Ben daha çok hikayeli oyunlar oynayacagım GoW RDR2 Resident Evil vs gibi oyunlar Valorant'ta 75 ve Bannerlord'da gördüğü derğerler beni korkuttu o oyunlarda bu kadar sıcaklık normal mi? Benim oynayacağım oyunlarda sıcaklık ne kadar olur. Bu duruma bağlı ASUS GeForce RTX 3060 Ti DUAL V2 OC 8GB almayı düşünüyorum.

Hocam o parayı 3060 Ti'a vermek mantıksız bir hareket olur o bütçeye RX 6800 alabilirsiniz veya üzerine 2500 lira daha koyar RX 6900XT alırsınız.

Palit 3060 Ti Dual kullanıyorum, özel kesim masanın cam altında sabit konumlandırıldı. Fan ayarlarını özel ayarladıktan sonra uzun kullanım ile yükte 72 dereceyi geçmiyor. Benim için 80'e kadar sorun yok. Havalar ısınınca sıcaklık yükselirse UV ile rahat düşürülür, Palit eski ve güvenilir bir marka sorun yaşamazsınız

Geri
Yukarı