Palit RTX 3060 Ti Dual vs RTX 3060

Finwezzy

Kilopat
Merhaba iyi sosyaller, yukarıdaki ekran kartlarından hangisi daha iyi belirtirseniz sevinirim. Hangisinin soğutması daha iyi? 3060 Ti 2 bin TL fark ile almaya değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana kalırsan ikisi de alınmaz. Onun yerine RX 6700 XT almak daha mantıklı. Tabii profesyonel kullanım için alacaksanız bir şey diyemem.

Merhaba iyi Sosyaller, yukarıdaki ekran kartlarından hangisi daha iyi belirtirseniz sevinirim. Hangisinin soğutması daha iyi? 3060 Ti 2 bin TL fark ile almaya değer mi?

Hero 5A sistemini özelleştirerek almayı düşünüyorum 17.5k peşin fiyatı ama 12 taksitle alacağım için fiyatı artıyor. Hero 5A sistemini en rahat kullanım için düzenleyebilir misiniz?
@OnurKelees @Rona @kyaaaa

Bana kalırsan ikisi de alınmaz. Onun yerine RX 6700 XT almak daha mantıklı. Tabii profesyonel kullanım için alacaksanız bir şey diyemem.
Evet oyun performansından kısıp stabil şekilde kullanmayı tercih ederim.

Hero 5A sistemini özelleştirerek almayı düşünüyorum 17.5k peşin fiyatı ama 12 taksitle alacağım için fiyatı artıyor. Hero 5A sistemini en rahat kullanım için düzenleyebilir misiniz?

O sistemi almanı Tercih Etmem.

Kasayı Thermaltake yapıp buna bakabilirsin.

AMD ekran kartlarındaki stabilite problemleri son zamanlarda ciddi anlamda azaldı aslında ama tercih sizin. 3060 Ti sahip olduğu 8 GB VRAM ile ileride darboğaz yaşamaya çok müsait bir kart.

Teşekkür ederim ama Ryzen 5 5600'li bir sistem toplamayı düşünüyorum.
AMD ekran kartlarındaki stabilite problemleri son zamanlarda ciddi anlamda azaldı aslında ama tercih sizin. 3060 Ti sahip olduğu 8 GB VRAM ile ileride darboğaz yaşamaya çok müsait bir kart.
Teşekkür ederim.1080P oyunlar için günümüzde yeterliymiş sanırım alttaki konuya göre ama kaç yıl ilerisi için sıkıntı yaşatabilir?

Attığım sistemde önerdiğiniz bir kasa var mı? Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı