Palit RTX 3070 Game rock vs Gigabyte RTX 3070 vision vs Palit RTX 3070 gamepro

Hamzark72

Femtopat
Daha fazla  
Palit RTX 3070 Game rock
Gigabyte RTX 3070 vision.
Palit RTX 3070 gamepro.

Sizce hangisini almalıyım?

Sizinde ekran kartı öneriniz varsa yazabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun süre Palit jetstream GTX 1060 kullandım alırken çok çekindim o zamanlar bilmediğim bir markaydı soğutması performansı olsun VRAM performansı olsun gerçekten muazzam. Daha sonra GTX 1080 Ti modelini aldım gamerock OC'de yaptım uzun saatlerde çalıştırdım gerçekten hem sessiz hem performanslı hem de serin çalıştı. Muhtemelen RTX serisinde üstüne daha da koymuşlardır.

ASUS TUF RTX 3070 OC derim:D ROG STRIX olarak söliyorum fiyat farkına değmez. Ayrıca TUF'ün önü metal ROG STRIX'te plastik:D tam tersi olması gerekirken öyle yapmışlar:D anakartın asussa ASUS tercih et daha güzel olur:D.Fan eğrisi daha iyidir ASUS'un :D soğutma o yüzden daha iyidir:d.https://www.youtube.com/watch?v=PU6W8mrvqUI

Son düzenleme:
Hepsi alınır bu kartların önemli olan fiyat.Asus serisi en iyi olmasina rağmen absürt rakamlara satılıyor.Ben 3070 palit gamerock aldim 6 taksit 6750 tlden. Tavsiye ederim.Bu fiyatta aşırı yüksek 900 dolara denk geliyor ama türkiye similasyonunda ekran kartının ne zmaan ucuzladiğini gördük ki. 2070 superler hala saçma sapan rakamlara satışa konuluyor.

Geri
Yukarı