Palit RTX 3070 Ti alınır mı?

smhcolakk

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba;

Palit 3070 Ti Gaming Pro modeli dikkatimi çekti. Soru olarak yakın zaman da bu ürünü kullanan var mı, varsa tecrübelerini aktarabilir mi? Bundan 2 sene önce yapılmış yorumlar da hiç kimse şikayetçi olmamış hatta çok güzel yorumlar yapılmış markanın 3070 modeline ama 3070 Ti modeli için herhangi bir şey bulamadım. Şimdiden teşekkür ederim.

Alınır. Sıfır alacaksan alınmaz ama. Garantili RTX 3090'lar 13-14 bandına kadar düştü. 3070 Ti olması şart dersen bayağı bir ucuza garantili TUF ve ROG bulursun ikinci elde. Aynı modelin RTX 3080 versiyonunu kullanıyorum 70 Dereceyi nadiren geçiyor.

Palit markası o kadar kötü değildir. Bence;
Fiyat olarak da Asus TUF Gaming GeForce RTX 3070 Ti ile aralarında 4K fiyat farkı var ortalama.

Evet bu ürünü görene kadar ASUS Dual 3070 düşünüyordum ama bu kartın fiyatı böyle olması ilgimi çekti açıkçası.

Alınır. Sıfır alacaksan alınmaz ama. Garantili RTX 3090'lar 13-14 bandına kadar düştü. 3070 Ti olması şart dersen bayağı bir ucuza garantili TUF ve ROG bulursun ikinci elde. Aynı modelin RTX 3080 versiyonunu kullanıyorum 70 Dereceyi nadiren geçiyor.
Taksitle alma durumum olduğu için açıkçası sıfır düşünüyorum hocam.

Son düzenleme:
Evet bu ürünü görene kadar ASUS Dual 3070 düşünüyordum ama bu kartın fiyatı böyle olması ilgimi çekti açıkçası.

Taksitle alma durumum olduğu için açıkçası sıfır düşünüyorum hocam.

Performans olarak seni üzmez bu kart taksit durumunda varsa önceden de yazdığım gibi marka olarak çok ta kötü marka değil fiyat olarak da sıfırlarını ele aldığımız zaman 4K ya yakın fark var performans olarak çok fark olacağını sanmıyorum aralarında sıcaklık farkları olabilir ASUS'un kartıyla.

Teşekkür ederim hocam yorumların için 4K'lık fark açıkçası beni 2 3 ay geriye atacak bir fark olumsuz yorum görmedim bir de buradan sormak istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı