Palit RTX3080 GAMING PRO OC alınır mı?

yekta.t

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar 17 Eylül'den beri ROG STRIX RTX 3080 kovalıyorum satın almak için 17 Eylül sabahı Vatan'a 9018 TL'den ROG STRIX RTX 3080 ön siparişi yaptırdım parasınıda ödedim ama hala tık yok, bir bilgi bile veremiyorlar ürünün ne zaman geleceğine dahil, sizce bu siparişimi iptal ettirip paramı alıp şu an stokta bulunan Palit RTX3080 GAMINGPRO OC 10GB 320Bit GDDR6X | Game Garaj ürünü alayım mı? 1 aydır bekliyorum gerçekten daraldım, ekran kartımıda sattığımdan evde vakit öldürüyorum Allah belalarını versin

ASUS iyidir, bırakmayın peşini. Palit ucuz ve aman aman kalitede değildir. Gerçi hiçbir marka ekran kartında ASUS'un yanına yaklaşamaz da.

Evet ilk defa bu paralarda bir ürün alayım dedim oda burnumdan geldi lanet ettim yeminle, ama bir zamanda veremiyorlar şu zaman gelecek diye bilinmezlik beni çıldırtıyor dayanamıyorum.

Evet ilk defa bu paralarda bir ürün alayım dedim oda burnumdan geldi lanet ettim yeminle, ama bir zamanda veremiyorlar şu zaman gelecek diye bilinmezlik beni çıldırtıyor dayanamıyorum.

Dediğim gibi ASUS bu işin tepe noktası.

Fiyatına göre değişir.
Bir dakika Republic Of Gamers siparişini vermişsiniz zaten. Olay bu. Gerisi teferruat. Siparişimi verebilsem zaten derdim bu olmazdı. Er ya da geç zaten kargoya vereceklerdir. :)

Geri
Yukarı