Palit ve INNO3D güvenilir mi?

Dostum bu tavsiyemdir. İşlemci ve ekran kartı çok önemli olduğu için onlara yüklenebildiğin kadar dengede ve üst seviyede tut. Seçtiğin işlemciyi yükseltir ve ekran kartını düşürürsen net sonuca ulaşırsın. Eğer paran varsa tabii işlemciyi yükseltip ekran kartını aynı tutabilirsin. Bilgisayarda en fazla yüklenmen gereken şeyler şunlar;
1-) ekran kartı.
2-) işlemci.
3-) RAM.
İşlemciyi değiştirmeni öneririm. Biraz araştırma yaparsan net sonuca ulaşırsın.

500w gerekirse değiştiririm. Eğer bu kartı alabilirsem 1 sene içinde işlemciyi değiştirebilirim. Şu anda RX 580 kullanıyorum. Durduk yere performansı düştü ve ısınmaya başladı. Sizce yeni işlemci ve ekran kartlarının çıkmasını mı bekleyeyim yoksa ne yapayım?

PSU'yu kesinlikle 650 W veya üzeri ve en az 80+ Bronze sertifikalı bir ürün ile değiştirin. 2080 güçlü bir ekran kartı ve yüksek TDP çektiğini düşünürseniz kesinlikle gerekli bir değişim olur.

Ucuz fiyata RTX 2080 Super buldum. 2 marka var ucuza: Palit ve INNO3D. Bu markalar güvenilir mi? Ne gibi sorunlar olabilir?

2080 Super 1080P kartı değil. Darboğazin kralını yersiniz. 1080P için 1660 Super her oyunu Ultra açmaya yetiyor. RTX2070 ve üzeri 2K -4K oyunculuk için.

Rahat götürür.
Dostum bu tavsiyemdir. İşlemci ve ekran kartı çok önemli olduğu için onlara yüklenebildiğin kadar dengede ve üst seviyede tut. Seçtiğin işlemciyi yükseltir ve ekran kartını düşürürsen net sonuca ulaşırsın. Eğer paran varsa tabii işlemciyi yükseltip ekran kartını aynı tutabilirsin. Bilgisayarda en fazla yüklenmen gereken şeyler şunlar;
1-) ekran kartı.
2-) işlemci.
3-) RAM.
İşlemciyi değiştirmeni öneririm. Biraz araştırma yaparsan net sonuca ulaşırsın.
PSU'yu kesinlikle 650 W veya üzeri ve en az 80+ Bronze sertifikalı bir ürün ile değiştirin. 2080 güçlü bir ekran kartı ve yüksek TDP çektiğini düşünürseniz kesinlikle gerekli bir değişim olur.
Peki İşlemci olarak ne önerirsiniz? Eğer amd tarafı önerirseniz anakart ve ram önerirseniz sevinirim.
Yoksa bekleyip yeni işlemciler ve yeni ekran kartları çıktığında onlardan mı almam daha iyi olur.

Ben Palit 2080 Super GRP aldım yakın zamanda. Çok memnunum. Performans olarak f/p olarak muhteşem performans veriyor ve ısındığını hissedemedim.
Boşta 35 derecede, tam yükte maksimum gördüğüm 70 derece oldu. Eğer isterseniz herhangi bir bench testini yapıp atabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı