Palit vs Gainward

Gimmly97

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu 2 ekran kartı arasında kaldım yardımcı olur musunuz? Sizce aradaki fiyat farkıni verip palit almaya değer mi?

Dostum Palit ve gainward markaları aynı aslında geçmişte gainward Palit tarafından satın alındı aynı fabrikada üretimi yapılıyor birinde gainward kutusu altında satılıyor diğeri Palit tasarımsal fark dışında aralarında ciddi fark yok hangisi ucuzsa o alınır.

Dikkatli bakarsan tasarım bile birbirine benziyor birkaç değişiklik var sadece iç dizayn bileşenler komponentler birebir aynıdır.

Gainward Palit'in markası zaten😃 Hangisi ucuzsa onu al.
Hocam onu biliyorum ama çok sıcaklık farkı vs olur mu bu iki modeli arasında emin olamadım. Aralarında 1000 lira fark var eğer ki ikisi de iyiyse o aradaki fiyata 240mm bir sıvı soğutucu almayı düşünüyorum.

Hocam onu biliyorum ama çok sıcaklık farkı vs olur mu bu iki modeli arasında emin olamadım. Aralarında 1000 lira fark var eğer ki ikisi de iyiyse o aradaki fiyata 240mm bir sıvı soğutucu almayı düşünüyorum.

Sorun olmaz Gainward al.

İkisinide kullanmamış biri olarak, Gainward ismi daha çok merdiven altı üretim hissiyatı uyandırıyor bende, nedenini bilmem :D Ama arkadaşların dediği gibi fark yoksa, ucuz olanı al tabii ki.

Aynı marka, hemen hemen aynı kalite;

EBTptcGWsAA-YZ3.jpg

Geri
Yukarı