Palit vs INNO3D RTX 3060 Ti

Emir3533

Hectopat
Daha fazla  

İkisi de alınmaz daha doğrusu o para verilmez onun yerine 4060 alınır zaten 3060 Ti ile aynı performansta bir kart bir de DLSS3 ile FPS'ler çoşuyor bir de daha uygun link bıraktım buradan alabilirsiniz güvenilirdir.

İkisi de alınmaz daha doğrusu o para verilmez onun yerine 4060 alınır zaten 3060 Ti ile aynı performansta bir kart bir de DLSS3 ile FPS'ler çoşuyor bir de daha uygun link bıraktım buradan alabilirsiniz güvenilirdir.

DLSS3 ile işim yok ben sadece CS2 oynayacağım 1 sene profesyonel olarak deneyeceğim bundan öncesindede yarı profesyonel oynuyorum zaten sadece FPS'im yetmiyor 1050 Ti var 3060 Ti o yüzden alıp geçeceğim 3 5 sene sonra değiştiririm zaten DLSS gibi şeylerle işim olmadığı için bakmıyorum CS2 için 4060 kartların iyi olmadığını çok gördüm Reddit'te falan.

2024'e girilirken hala 3060 Ti içeren hazır sistem satıyorlarsa %90 kazıktır.

Özür diliyorum ben oraya hazır sistem yazmışım farkında değilim kusura bakmayın sadece ekran kartı alacağım. 3070'lere baktım ama 15k gibi bir fiyat vermek mantıklı gelmedi.

Fark etmez ikisinden birini alabilirsin. Bir de sistemlerin linkini görseydik iyiydi büyük ihtimal 4060 ve üstü bir sistem alırız gibime geliyor sizinkinin yerine.

Hocam hazır sistem yazmışım farkında değilim kusura bakmayın sadece ekran kartı alacağım.

Sadece CS2 oynayacaksan gene de 4060 al yeni nesil mimari yeni teknolojiler eski nesile para verme.

Özür diliyorum ben oraya hazır sistem yazmışım farkında değilim kusura bakmayın sadece ekran kartı alacağım. 3070'lere baktım ama 15k gibi bir fiyat vermek mantıklı gelmedi.

3 senelik ve ikinci elde yarı fiyatına satılan eski kartların sıfırına para verilmez. 4060-4060 Ti-7700 XT al.

Ayrıca CS2 gibi oyunlarda iyi performansın %75 işlemci ve RAM'den gelir, ekran kartı önem sırasında geri. Yani Reddit'te gördüğün tipler yamuk sistemlerine 4060 falan taktılarsa şikayet edebilirler, ya da oyunun beta sürümünden kalma şikayetlerdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı