Palit vs PNY GTX 1650

2400TL ver daha güçlü kartın olsun.

Teşekkürler ama 1650 alacağım.
Bende tam bu ikisi hakkında konu açacaktım “bu fiyata almak hata olur mu yoksa alınır mı?” diye. Aynı iki model olduğu için bende bu konudan fikir edineyim. Palit olan daha iyi duruyor.

Piyasa durmuyor ve şahsi düşüncem bu korona falan bitene kadar da durmayacak. Korona belki 2 3 sene sonra biter ve kartlar 5K 6klara falan vurur diye düşünüyorum. O yüzden erken almaya çalışıcağım.

İkisinide alma hak etmiyor 3000tl'yi o kart.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hiçbir kart hak ettiği fiyatta değil Max 10 fps için eski nesil ve aliexpressten kart tavsiye etmen ne kadar mantıklı ?

@Crowlleyy AliExpress olunca sorun mu oluyor? Bu kartları sipariş eden bir sürü insan var, 10 FPS daha az veren karttan 1000TL daha ucuz olduğu için tavsiye etmem çok mantıklı oluyor.
Sorun şöyle var garantisi birkere geçmiş yada distribütör garantili olur ikinci olarak eski bir kart kullanılmış olma ihtimali var üçüncü olarak gümrük vergisi vs girdiğinde zaten aynı fiyata gelmiş olcak son olarak kargo uzun sürebilir ve ekran kartı hassas bir parça yol boyunca başına ne gelir kim bilir.

Sorun şöyle var garantisi birkere geçmiş ya da distribütör garantili olur ikinci olarak eski bir kart kullanılmış olma ihtimali var üçüncü olarak gümrük vergisi vs girdiğinde zaten aynı fiyata gelmiş olacak son olarak kargo uzun sürebilir ve ekran kartı hassas bir parça yol boyunca başına ne gelir kim bilir.

1 gümrük vergisi 100TL'yi geçmiyor, 2 bu kart zaten ikinci el, 3 yolda hasar görürse kolayca iade edilebiliyor, AliExpress müşteriyi zora sokmuyor. 4 Ben sadece tavsiye veriyorum ben olsaydım onu alırdım ve 1650'ye 3300TL vermezdim, bu kadar.

1 gümrük vergisi 100TL'yi geçmiyor, 2 bu kart zaten ikinci el, 3 yolda hasar görürse kolayca iade edilebiliyor, AliExpress müşteriyi zora sokmuyor. 4 Ben sadece tavsiye veriyorum ben olsaydım onu alırdım ve 1650'ye 3300TL vermezdim, bu kadar.
Hocam dalgamı geçiyosunun arkadaş 2. el istese zaten türkiyeden daha ucuza bakar.Hala kendini savunmuya çalışıyosun

Geri
Yukarı