Palit vs PNY GTX 1650

1 gümrük vergisi 100TL'yi geçmiyor, 2 bu kart zaten ikinci el, 3 yolda hasar görürse kolayca iade edilebiliyor, AliExpress müşteriyi zora sokmuyor. 4 ben sadece tavsiye veriyorum ben olsaydım onu alırdım ve 1650'ye 3300TL vermezdim, bu kadar.

Size saygım sonsuz fakat saçmalıyorsunuz artık. İkinci el kartı burada da alır. Adam sormuş hangi 1650 diye siz yurt dışından farklı 2. el kart tavsiye edin bir de savunun. Tebrikler.

@Crowlleyy sorunun falan mı var? Sadece tavsiye veriyorum ne kendimi savunmaya çalışacağım, sadece "öneri"
Size saygım sonsuz fakat saçmalıyorsunuz artık. İkinci el kartı burada da alır. Adam sormuş hangi 1650 diye siz yurt dışından farklı 2. el kart tavsiye edin bir de savunun. Tebrikler.

Saçmaladığım falan yok, ben adama öneri yapıyorum ister alır ister almaz, zaten insan gibi cevabını verdi almayı düşünmüyorum diye boş boş uzatan sizsiniz.

Evet dostum sorunum var AliExpress'ten 2. el garantisiz ürün atan sizsiniz fakat ben sorunuyum önerilerini mantık çerçevesi içinde yapmaya özen göster.

İkinci el hemen hemen hiçbir kartta garanti yok, ben GTX 1650 gibi bir karta 3300TL verilmemesi gerektiğini düşünüyorum sonsuza kadar da öyle düşüneceğim, Türkiye'de ikinci el kartlara saçma sapan fiyat istiyorlar bu yüzden onu önerdim hala uzatıyorsun bak işine artık.

İkinci el hemen hemen hiçbir kartta garanti yok, ben GTX 1650 gibi bir karta 3300TL verilmemesi gerektiğini düşünüyorum sonsuza kadar da öyle düşüneceğim, Türkiye'de ikinci el kartlara saçma sapan fiyat istiyorlar bu yüzden onu önerdim hala uzatıyorsun bak işine artık.

Dostum istediğin gibi düşün gerçekler acıdır hiçbir kart olması gerektiği fiyatta değil zaten. Konuyu buraya kadar getirende sensin arkadaş 2. el hakkında bir şey söylemediği halde AliExpress'ten 2. el ürün atan sensin. Hadi diyelim arkadaş size uyup kartı sipariş etti 2. el olduğunu bile bilmeyecek.

O zaman arkadaş desin ki sıfır 1050 Ti buldum 6000TL'ye ASUS mu alayım MSI mı diye sorsun sen direk ikisinden birini almı dersin yoksa durumu izah edip uyguna başka kartlar bulabileceğinimi söylersin. GTX 970'in ikinci el olacağını da anlar diye düşünüyorum sıfırı yıllar önce biten bir kart.

Yalnız bir şeyi kaçırıyorsun sen durumu izah edip arkadaşa atmadın linki direk bu bundan daha iyi bu al diye attın her kullanıcı 2.el olduğunu bilemez herkes senin kadar bilgili olsa burada her gün 200 250 konu açılmazdı.

Yeni konular

Geri
Yukarı