Palm Grip kullanımı için Wireless mouse önerisi

Hocam illa RGB olsun diyorsanız V2 Pro'ya da göz atabilirsiniz ama eğer alabiliyorsanız V3 Pro alın. RGB'nin mouselarda çok bir görüntüsü yok bence zaten elinizi üzerine koyuyorsunuz bütün RGB'ler elinizin altında kalıyor.

Şu an Razer DeathAdder V2 kullanıyorum. Wireless bir mouse'a geçmek istiyorum fakat bir türlü karar veremedim. Aklımda SteelSeries Rival 650 var. RGB sevdiğim için bunu düşünüyorum. Başka önerdiğiniz bir mouse var mı?
Rival 650 gibi bir mouse alıp downgrade yapmış olursunuz sırf rgb’si için alıyorsanız eğer. Bu kadar rgb manyağı iseniz Model D Wireless alabilirsiniz ancak rgb den vazgeçmeye rağzıysanız ve bütçeniz yüksek ise Pulsar Xlite v2, Deathadder V3 Pro gibi daha üst model mouselar alabilir; biraz daha az ise Deathadder v2 x Hyperspeed alabilirsiniz. Hem mouse şekli değişmediğinden dolayı sıkıntı çekmezsiniz hemde diğerlerine göre daha ucuz. 2 sorun var sensorunun normal v2 ye göre bir tık daha düşük olması ancak insan elinin hissedeceği bir fark yok & v2 x hyperspeed pilli olduğu için pilini bitince değiştirmek gerekir bunun için şarjlı pil alabilirsiniz

İstediginiz gibi palm ve kablosuz bir mouse ve sadece 45 gram.

Son düzenleme:
Ninjutso sora ya da lamzu atlantis alın. Sora'nın stokları da gelmiş wraith esportsa.

Ayrıca eklemek lazım ki rgb istiyorum demişsiniz. Kusura bakmayın ama iki ışık olacak diye paranızı çöpe atmayın lütfen. Steelseries mouse konusunda piyasanın çok gerisinde.

Son düzenleme:
Şu an Razer DeathAdder V2 kullanıyorum. Wireless bir mouse'a geçmek istiyorum fakat bir türlü karar veremedim. Aklımda SteelSeries Rival 650 var. RGB sevdiğim için bunu düşünüyorum. Başka önerdiğiniz bir mouse var mı?
Ben de palm tutuş kullanıyorum, elim de biraz büyük. Deathadder v2 kullanıyorum çok memnunum. Şimdi de Deathadder v2 pro sipariş verdim bugün teslim edilecek. Siz neden düşünmediniz v2 pro ya da v3 pro?

HyperX Dart Wireless modelini severek kullanıyorum. Qi desteğiyle kablosuz şarj imkanı da var tamamen kablosuz bir fare de denilebilir. Ancak kablosuz mouse'ta RGB şarj ömründen oldukça götürüyor. RGB kablolularda daha mantıklı sanki, RGB kapalı kullanıyorum. Bir gün ekstradan şarj ömrü veriyor.

Geri
Yukarı