Palm grip tutuş şekli için mouse önerisi

Bütçe
700

emre41xw

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: Msi A320M-A PRO
İşlemci: AMD ryzen 5 3600
Ekran kartı: Gigabyte GEFORCE RTX3060 REV1.2 12GB
Kasa: Li Anli Lancool 205
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. CS2 oynuyorum ve fareyi palm grip şeklinde tutuyorum. Önerdiğiniz bir mouse var mı?

Elin çok büyük değilse;

Elin çok büyük değilse;
Model O yerine D alınmalı eğer Glorious alınacaksa. Ergo shape daha iyi olur. Ama önermiyorum.
Merhaba arkadaşlar. CS2 oynuyorum ve fareyi palm grip şeklinde tutuyorum. Önerdiğiniz bir mouse var mı?

Elin çok büyük değilse;

Hocam elimin uzunlugu 18 genişliği 8, Glorious Model O uygun olur mu?

Alanlarda öyle bir problem olmadı forumda. Fiziksel olarak imkansız zaten. İmleç hareket ediyorsa LOD ile alakalı olabilir.

Sosyal'den 2 arkadaş. Moderatör. Şimdi sordum tam nasıl yaşadığını. Fare kendi kendine bazen sağa kayıyormuş.

Hocam elimin uzunlugu 18 genişliği 8, Glorious Model O uygun olur mu?

Model D atacaktım ben. O atmışım. Model O simetrik. Model D ise ergonomik yapıda, sağ elde Palm tutuşa uygun.

Sosyal'den 2 arkadaş. Moderatör. Şimdi sordum tam nasıl yaşadığını. Fare kendi kendine bazen sağa kayıyormuş.

Model D atacaktım ben. O atmışım. Model o simetrik. Model D ise ergonomik yapıda, sağ elde palm tutuşa uygun.

Genelde palm, çok nadiren claw şeklinde tutuyorum model o mantıklı gözüktü, 2 senelik emektar farenin scroll tuşu bozuldu biraz sıkıntı çekiyorum.

Glorious fiyatları şişirilmiş fiyatlar şu an. Önermiyorum almanızı bu paraya. Keris daha iyi bir tercih sensör falan göz önünde bulundurulursa.

Onlara da bakarım hocam tavsiyeniz için sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı