Palm ve claw grip tutuş için kablosuz mouse tavsiyesi

Konvicted

Hectopat
MOBA tarzı oyunlarda palm grip bir tutuş sergiliyorum. Onun haricinde FPS oyunlarında falan claw grip bir tutuşum oluyor ama genelde resimlerdeki gibi tutuş sergiliyorum. Sağ tık a basarken claw ama üzerinde dururken palm mesela. Orta tuşu hep claw olarak kullanıyorum. Sol tıkta palm ve claw olarak değişiyor. Elim 20 22cm. Kablosuz mouse tavsiyelerinizi bekliyorum. Bütçem yok maalesef önerilere göre bütçe ayırmaya çalışacağım. Minimum ve maksimum F/P ürünleri tavsiye ederseniz sevinirim.
Kullandığım mouse: 2013 yılında almıştım, hala kullanıyorum. A4Tech Oscar X-710bk ( A4Tech Oscar optik oyun faresi X-710BK USB bağlantılı, 2000 DPI, siyah, Windows 2000/XP/MCE2005/XP (x64)/2003 (x64)/Vista için : Amazon.com.tr: Bilgisayar )

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2022-08-09 at 01.58.35.jpeg
    WhatsApp Image 2022-08-09 at 01.58.35.jpeg
    35,4 KB · Görüntüleme: 204
  • WhatsApp Image 2022-08-09 at 01.59.00.jpeg
    WhatsApp Image 2022-08-09 at 01.59.00.jpeg
    55,2 KB · Görüntüleme: 100
Son düzenleme:
Razer Viper Mini ve Razer DeathAdder V2 Mini modellerine bakabilirsin Viper Mini kullandım ve gayet memnundum bu fiyat segmentinde rakibi yok diyebilirim.(Ek olarak önerdiğim mouseler eline küçük gelebilir ama deneme imkanın varsa dene derim yoksa internetten ölçülerine bakabilirsin)

Son düzenleme:
Razer Viper Mini ve Razer DeathAdder V2 Mini modellerine bakabilirsin Viper Mini kullandım ve gayet memnundum bu fiyat segmentinde rakibi yok diyebilirim.(Ek olarak önerdiğim mouseler eline küçük gelebilir ama deneme imkanın varsa dene derim yoksa internetten ölçülerine bakabilirsin)
Kablosuz önerisi istemiş. 😇

Tavsiyeler için sağolun miniler elimde küçük oluyor o yüzden bakmıyorum onlara Razer Deathadder alasım var ama bilemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı