Palworld almak mantıklı mı?

Keremer

Hectopat
Oyuna çok ısındım. Fiyatı Microsoft Store'da uygun.
İlk sorum kendi başıma ne kadar keyif alabilirim?
İkinci olarak sistemimde 8 GB RAM var. Oyun sistemleri zorluyor mu? Optimize çalışıyor mu?
Son olarak basit mi? Pek oyun oynamayan arkadaşlarımla oynasam hızlı öğrenebilirler mi?
Teşekkürler.

İkinci olarak sistemimde 8 GB RAM var. Oyun sistemleri zorluyor mu? Optimize çalışıyor mu?
Son olarak basit mi? Pek oyun oynamayan arkadaşlarımla oynasam hızlı öğrenebilirler mi?
Teşekkürler.
Hocam şomağızda tepeye oynamışsınız, microsoftta uygun dediğiniz gibi zam geldi. ;D

Teşekkürler.

Oyun ms de zamlanmasına rağmen hala uygun fiyatta Steam'e göre ama şöyle bir olay var ki ms de güncellemelerin gelmesi 6 Ay'a kadar sürebiliyor. Erken erişim bir oyun olduğu için sürekli güncelleyeceklerdir oyunu ve Steam'den almak sürekli oynayacaksan daha mantıklı. Yine de sen bilirsin. Performansı da o kadar kötü değildi ama 8 GB RAM de biraz zorlayabilir seni. Oyun ise oldukça basit.

Yeni konular

Geri
Yukarı