Palworld çıkış yaptı!

Peki cross platform açık mı acaba bilgisi olan mesela bende Steam üzerinde oyun arkadaşımda da Xbox üzerinde beraber oynayabiliyor muyuz?

Peki cross platform açık mı acaba bilgisi olan mesela bende Steam üzerinde oyun arkadaşımda da Xbox üzerinde beraber oynayabiliyor muyuz?
Maalesef şu anlık crossplay özelliği yok ama getireceklermiş (Gamepass ve Steam de beraber oynayamıyor ikisi de PC de olmasına rağmen)

1705746832885.png

Game Preview dediği early access. Steam'deki ile aynı oyun. Ve evet cross platform yok. Oynayacağınız kişilerle Xbox Store'dan alması en mantıklı seçenek duruyor. 85 lira. Biz öyle yaptık. Oyun çıkış yaptı hem de ne çıkış. İnsanlar böyle Pokemon temalı bir açık dünya bekliyormuş belli ki. 608k kişi oynuyor anlık olarak. Oyunu yapanlar tahmin bile edememiştir bunu. Valheim'ı geçmiş.

Aldım oyunu Microsoft Store üzerinden aşırı tatlı duruyordu ve çok oynayan vardı birkaç oynanış videolarına göz attım hoşuma gitti dedim bir de kendim deneyimleyeyim.

Umarım Türkçe yama resmi olarak getirirler ileride.

Game Preview dediği early access. Steam'deki ile aynı oyun. Ve evet cross platform yok. Oynayacağınız kişilerle Xbox Store'dan alması en mantıklı seçenek duruyor. 85 lira. Biz öyle yaptık. Oyun çıkış yaptı hem de ne çıkış. İnsanlar böyle Pokemon temalı bir açık dünya bekliyormuş belli ki. 608k kişi oynuyor anlık olarak. Oyunu yapanlar tahmin bile edememiştir bunu. Valheim'ı geçmiş.
Cidden inanılmaz bir performans. Adamlar beklemediği için server tarafında sıkıntılar çıkmış. Bu tweeti attıklarında Steam'de 550.000 kişi oynuyordu, demek ki yaklaşık 150.000 kişi Xbox'da oynuyor ki bu sayı bayağı az geldi bana çünkü Xbox tarafı hem gamepassi hem de direkt satın alanları kapsıyor. Steam'de bu derece büyük oyuncu patlaması çok ilginç.

1705751903767.png

Aldım oyunu Microsoft Store üzerinden aşırı tatlı duruyordu ve çok oynayan vardı birkaç oynanış videolarına göz attım hoşuma gitti dedim bir de kendim deneyimleyeyim.

Umarım Türkçe yama resmi olarak getirirler ileride.

O iş bayağı zor be Türkiye ekonomisinde AAA oyunlar hariç arayüz görmek hayal artık.

O iş bayağı zor be Türkiye ekonomisinde AAA oyunlar hariç arayüz görmek hayal artık.

Hocam bir şey soracağım bir türlü anlayamadım. Xbox'ta 85 lira olup Steam'de 400 lira olmasındaki sebep nedir? Yani neden? Detaylı anlatabilir misiniz ona göre Steam'den ya da Xbox'tan alacağım. Şimdiden teşekkürler <3

Şu an 740.000 kullanıcı ile Counter-Strike 2'den sonra ikinci sırada. Ben de sabahtan beri oynuyorum oyunu...
Yalnız oyun Early Preview olduğu için birkaç kere hata verip oyundan çıktı bilginiz olsun...

Şu an 740.000 kullanıcı ile Counter-Strike 2'den sonra ikinci sırada. Ben de sabahtan beri oynuyorum oyunu...

Hocam bunun Steam ile Xbox'taki sürüm arasındaki farkı nedir ona göre alacağımda, birinde sunucularda çoklu insanlarla oynayabiliyorken diğerinde yok mu bu durum nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı