Palworld çıkış yaptı!

Corizeo

Picopat
Makaleler
1
Yaratık toplayıp savaştırma türünü hayatta kalma türüyle birleştiren Palworld erken erişim ile beraber çıkış yaptı. Oyun Xbox konsolunda ve PC (Game Pass, Xbox Store, Steam) platformunda mevcut. Steam'de Yaklaşık 410 TL ve Xbox Store'da 85 TL'ye satılıyor, ayrıca oyun Game Pass'te de mecvut. Xbox Store tarafında oyun neredeyse bedava 85 TL'ye.

Xbox Store: Palworld (Game Preview) ürününü satın al | Xbox
Steam: https://store.steampowered.com/app/1623730/Palworld/
Ayrıca oyunun Game Pass'te olmasına rağmen Steam'de böyle yüksek sayılara ulaşması ilginç geldi. Yurt dışında oyun 30 dolara satılıyor.

1705659954862.png

1705656345632.png

1705656448579.png

1705656458006.png

Son düzenleme:
Oyunu oynayan arkadaşlar deneyimlerini paylaşırsa sevinirim. Microsoft Store'dan 85 liraya almayı düşünüyorum da.

Oyun Game Pass kütüphanesinde mevcut fakat oyunun yanında Game Preview yazıyor.
Bu arada oyun 8 saatte 1 Milyon adet satışa ulaşmış...

Herdakika Game Pass almaktansa 80 liraya almak cok mantikli geldi ilgi cekici duruyor.
tam anlamadım her dakika derken ? GamePass aylık üyelik....

Xbox'ta Game Preview, Steam'deki Early Access terimi ile aynı. Deneme sürümü değil gibi bir şey değil de, erken erişim oyunu olduğunu belli eden bir şey.

Bu arada oyun 8 saatte 1 Milyon adet satışa ulaşmış...

Ben de görmüştüm bu haberi. Steam'de de 370.000 anlık kullanıcı sayısını görmüş. GTA 5, Monster Hunter World ve Destiny 2 oyunlarının rekorunu geçmiş bile. Gamepass'de mevcut olan bir oyun için inanılmaz istatistikler 😄

1705700286071.png

Bu arada oyun 8 saatte 1 milyon adet satışa ulaşmış...

Tam anlamadım her dakika derken? Game Pass aylık üyelik...

Her ay almaktansa dedim oyunlari uyelikle oynamayi sevmiyorum.

Xbox platformunda henüz resmi sunucular yok single player yada co-op oybayabiliryorsunuz steamda yüksek oyuncu sayılarına çıkma sebeblerinden biride bu bence

Xbox'dan aldığımızda (Game Preview) şeklinde belirtmiş yani tam sürüm değil tam sürüm çıktığında ona da para ödemeyeceğiz değil mi 85 TL'nin üstüne?

Xbox'dan aldığımızda (Game Preview) şeklinde belirtmiş yani tam sürüm değil tam sürüm çıktığında ona da para ödemeyeceğiz değil mi 85 TL'nin üstüne?
Üstte yazdığım gibi, Xbox'ta Game Preview, Steam'deki Early Access terimi ile aynı. Deneme sürümü değil gibi bir şey değil de, erken erişim oyunu olduğunu belli eden bir şey. Yani ekstra bir para ödemeyeceksiniz.

Ayrıca oyun 560 bin oyuncuya ulaşmış sadece Steam'de ve toplam en yüksek oyuncuya ulaşan oyun sıralamasında 13. sıraya ulaşmış. İnanılmaz 😁

1705741781081.png

1705741855305.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı