Palworld her gidilen yere base mi kurulmalı?

Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba Palworld'e başladım. Fakat bu türde çok oyun oynamadım. Hayatta kalma vs. Temel şeyleri biliyorum. Sorum şu her gittiğimiz yere base mi kuracağız sıfırdan, siz nasıl oynuyorsunuz? Yardımlarınızı bekliyorum. Bir de mesela bir yere base kurdum standlar arası mesafe fazla olunca Pokemon çalışmaya vs. gitmiyor mu? Bazen takılıyor falan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır tabii ki,
Başlangıçta 1 base kurma hakkında var. 10 level olunca 2 oluyor.

Tavsiyem loot ihtiyacını karşılayacak bir yere base kurman mesela ore taşı olan bir yere kurabilirsin.

Zaten wood ve stone için otomasyon sistemi kurabiliyorsun teknoloji kısmından. Ama ore için yapılamıyor.

Baselerine koyduğun Pal yaratıkları senin için çalışıyor. Food, wood, stone, ore gibi ihtiyaçlarını gidermek için çalışıyorlar.

Bu palların detaylarına bakıp ne iş yaptıklarını görebilirsin.

Vallahi base de level almak sorun yani uzun sürüyor. Şu an 2. basem de ori kazıyorum. Base leveli 15 yapacağım daha seri üretim küre topu falan yapacağım. Onun için haritayı gezmek lazım. Sülfür kömür madenlerini bulmak lazım. Yani uzun uzun zaman geçirmek lazım. 3 base önemli ama kesinlikle.

Ben 3. baseyi 45 lvl Animus boss'unun oraya kurmuştum. Hemen 15 tane pal'ı çıkartıp seri seri canını azaltmıştım. Az canı kaldığında da kırmızı topla 10 denemede falan yakalamıştım. Tavsiye ederim bu taktiği ama tüm pallar tek yiyor haberiniz olsun. Menzili olanları kullanmayı çalışın.

Ben 3. baseyi 45 lvl Animus boss'unun oraya kurmuştum. Hemen 15 tane pal'ı çıkartıp seri seri canını azaltmıştım. Az canı kaldığında da kırmızı topla 10 denemede falan yakalamıştım. Tavsiye ederim bu taktiği ama tüm pallar tek yiyor haberiniz olsun. Menzili olanları kullanmayı çalışın.
3 base varmı yani kaçıncı levelde peki

Yeni konular

Geri
Yukarı