Palworld nereden alınmalı?

Kutmoon

Decapat
Daha fazla  
İyi günler, yeni çıkan bu oyunu almayı düşünüyorum ancak arkadaşım yok ve galiba Xbox'tan alınırsa henüz sunucular bulunmuyormuş ancak Steam'de sunucular var ve Steam'de daha güncel sürümü varmış. Sorum bu durumlara rağmen nereden almak daha mantıklı? Xbox PC'de 85 TL Steam'de 400 TL.

Xbox'ta ucuz ama güncellemeler geç geliyor. Steam ile Xbox versiyonları farklı oyunun. Erken erişim oyun sık sık güncelleme gelir her güncellemede Microsoft'un keyfini beklemek gerekiyor. O yüzden Steam'den aldım. Microsoft'ta dedicated server yok bu arada evet. Maksimum 4 kişi oluyor anladığım kadarıyla. Daha fazlası için Steam.

Xbox'ta ucuz ama güncellemeler geç geliyor. Steam ile Xbox versiyonları farklı oyunun. Erken erişim oyun sık sık güncelleme gelir her güncellemede Microsoft'un keyfini beklemek gerekiyor. O yüzden Steam'den aldım. Microsoft'ta dedicated server yok bu arada evet. Maksimum 4 kişi oluyor anladığım kadarıyla. Daha fazlası için Steam.
Evet Steam dışında sadece CoOP desteği var. Ben de GamePass'den oynuyorum...

İlk Boss savaşını geçtiniz mi ?

Xbox PC'de 85 TL
Oyun zamlandı maalesef.

1705963406470.png

Xbox.com da oyun görünüyor ama Xbox uygulamasında yok. Bu arada Xbox'da bu fiyatta ise Steam üzerinden almak daha mantıklı. Biraz daha pahalı da olsa hem versiyon önden gidiyor hem de Multiplayer (dedicated server) desteği var...

Yeni konular

Geri
Yukarı