Palworld Türkçe Yama

Oyuna gelen yeni güncelleme ile eklenen ve değişen yerler düzeltilerek, çeviride iyileştirmeler yaparak v4 olarak güncellenmiştir. Konu içerisindeki linkler güncellendi. Oynadığınız platforma uygun olan linklerden v4 sürümünü indirerek tekrar kurulum yapabilirsiniz. İyi oyunlar

Benim OKB hastalığım var setup olarak kuramıyorum rica etsem RAR olarak da paylaşabilir misin?
Maalesef, ekip olarak setup şeklinde paylaşma kararı aldığımız için farklı şekilde paylaşmıyoruz. Bütün yamalarımız tek tip olarak paylaşılıyor.

Oyuna gelen yeni güncelleme ile eklenen ve değişen yerler düzeltilerek, çeviride iyileştirmeler yaparak v4 olarak güncellenmiştir. Konu içerisindeki linkler güncellendi. Oynadığınız platforma uygun olan linklerden v4 sürümünü indirerek tekrar kurulum yapabilirsiniz. İyi oyunlar

Maalesef, ekip olarak setup şeklinde paylaşma kararı aldığımız için farklı şekilde paylaşmıyoruz. Bütün yamalarımız tek tip olarak paylaşılıyor.
game pass için hala v3 ü mü yüklüyoruz

Virüs var mıdır arkadaşlar?

VirusTotal'de arattım böyle bir trojan çıkıyor ama ne kadar doğrudur bilemem bu konuda bilgim yok. Ama emek verilmiş yapılmış fakat şahsen indirip kullanmam.

Dosya Ekleri

• Desktop Screenshot 2024.02.02 - 04.38.07.43.png
    Desktop Screenshot 2024.02.02 - 04.38.07.43.png
    138,5 KB · Görüntüleme: 49
V2 versiyonunu indirdiğimde virüs bulaşmamıştı. Şimdi v4'ü indirdim PC'ye virüs bulaştı.
Avast, malwarebaytes ile tarattım.
Defender ile tam tarama ve çevrimdışı tarama yaptım.
Defender'da virüs bilgisayardan kaldırıldı falan yazıyor. Bugün bilgisayarcı bir abime soracağım.
Şu an tarattığımda virüs tespit etmedi.

Yani arkadaşlar kendiniz diyorsunuz v4 e kadar kullanmış herkes ve hiç bir sorun yoktu. Oyuna gelen güncellemeden sonra yine aynı şekilde, oyunun güncellediği dosyalara göre dosyaları düzenleyip güncellemesini verdik. Kötü bir niyetimiz olsa, virüslü şey paylaşıyor olsak, önceki versiyonlarında da olurdu. Bugün tekrar güncelleme gelmiş zaten oyuna, birazdan bakıp tekrar güncellememiz gerekecek. Umarım v5 içinde virüs programlarının yapay zekası böyle işlemez. Göreceğiz hep birlikte

Yani arkadaşlar kendiniz diyorsunuz v4'e kadar kullanmış herkes ve hiçbir sorun yoktu. Oyuna gelen güncellemeden sonra yine aynı şekilde, oyunun güncellediği dosyalara göre dosyaları düzenleyip güncellemesini verdik. Kötü bir niyetimiz olsa, virüslü şey paylaşıyor olsak, önceki versiyonlarında da olurdu. Bugün tekrar güncelleme gelmiş zaten oyuna, birazdan bakıp tekrar güncellememiz gerekecek. Umarım V5 içinde virüs programlarının yapay zekası böyle işlemez. Göreceğiz hep birlikte.

Yanlış anlamanı istemem, sonuçta sormam lazımdı. Bilgisayarcı da neden dikkatsizsin diye bana soracak. Sonuçta virüs bulaşınca zor oluyor tüm şifreleri değiştirmek gerekiyor, format falan atmak gerekiyor.
Trojan yazdığı için de merak ettim.
Ama şu an yaptığım taramalarda virüs bulmadı. Sen öyle diyorsan öyledir.

Yeni konular

Geri
Yukarı