Palworld Türkçe Yama

Ben diyecektim tam. Acaba dedim ingilizcesinde de mi Türklerden falan bahsetmişler.
Yok ya orijinalinde ilk versiyonda gamepass tarafında yarasa diye çevriliyordu. Bende dedim ıh ıh olmaz. Bu bizim favori zopamız. Sporunu yapmıyor olabiliriz ama en çok bizim ülke de satılıyor diye yapıştırdım yerelleştirmeyi 😂 Bunun için bu kadar geri dönüş alacağımı da tahmin etmedim açıkçası ya

Yamaları exe olarak değilde, sadece dosya değişikliği şeklinde paylaşmanız daha iyi olur ve insanlara daha güvenli gelecektir. Arka planda neler kurduğunu bilmeden lisanssız bir exe dosyasını kurulum yapmak. Mantıklı değildir. Bu sizin yama için geçerli olmasa bile genel geçer bir kuraldır.

Elinize sağlık Türkçe Çeviri işi gerçekten emek işidir. Kurmayacağım ama yinede teşekkürler 😊

Oyunun TR dil gerektirecek kadar okunacak içeriği var mı emin değilim ama elleriniz sağlık :D
Hikayesi yok ama craft ve çok fazla Pall çeşidi olduğu için neyin ne işe yaradığını bilmek iyi oluyor.

Yamaları exe olarak değilde, sadece dosya değişikliği şeklinde paylaşmanız daha iyi olur ve insanlara daha güvenli gelecektir. Arka planda neler kurduğunu bilmeden lisanssız bir exe dosyasını kurulum yapmak. Mantıklı değildir. Bu sizin yama için geçerli olmasa bile genel geçer bir kuraldır.

Elinize sağlık Türkçe Çeviri işi gerçekten emek işidir. Kurmayacağım ama yinede teşekkürler 😊
Setup olarak verme konusunda kendi fikrimi söylemem gerekirse, benim için birden fazla sebebi var. Göze güzel ve kaliteli geliyor bence, her oyunun yaması için özel olarak hazırlanması falan ne bileyim benim hoşuma gidiyor. Üstelik kurulum daha basit, insanlar daha kolay bir şekilde yapabiliyor. Dosya verildiği zaman çok fazla neyi nereye atacağını bilemeyen insan oluyor ve çok daha fazla destek vermemiz gerekiyordu. Lisanssız olduğu içinde insanların içinde şüphe olmaması için herhangi bir şifreleme koymadık. İşlerden anlayan birisi girip çok rahat bir şekilde bakabilir. Fikrini paylaştığın için ve kurmayacak olmana rağmen emeğimize saygı duyduğun için teşekkür ederiz. Hayırlı geceler, iyi forumlar

Son düzenleme:
Rica ederim, iyi oyunlar

Gamepass tarafında hala crash veriyor maalesef ya, bugün güncelleme getirmişler ama hala aynı bende, 1 saat oynuyorsam 2 kere crash veriyor

Anlayamadım. Yamayı kaldırınca oyuna giriyor ama yamayla mı girmiyor
evet gemapass ile oynuyorum yama kurulu olunca crash verıyor kaldırıyorum yamayı bı kere crash verıyor ıkıncıye gırıyor ama yama varken oyun acılıyor ama servera girerken crash verıyor

Ben diyecektim tam. Acaba dedim ingilizcesinde de mi Türklerden falan bahsetmişler.
1706543685931.png

🙂 @VolkTyson

evet gemapass ile oynuyorum yama kurulu olunca crash verıyor kaldırıyorum yamayı bı kere crash verıyor ıkıncıye gırıyor ama yama varken oyun acılıyor ama servera girerken crash verıyor
Bunun testlerini bizde yaptık. Yama yokken de giriyor veya girmiyor belli olmuyor. Oyunun gamepass sürümü geriden geldiği için crash yeme ihtimali yüksek. Bende mesela hiç crash vermeden ansızın kapanıyor. Ama başkalarında ise sunucuyu açarken crash veriyor veya oyunu ilk açarken veriyor. İlla bir şekilde veriyor. Yama varken de yokken de aynı sonucu aldık biz ve defalarca kontrol ettim. Kod patlaması veya herhangi bir sorun yok zaten yamadan kaynaklı, o yüzden crash verdirmesi için sebep yok. Ayrıca zaten şöyle bir durum da var. Gamepass tarafı çok geriden ve tuhaf geliyor. Gamepass dosyalarının içinde, text olarak steamde olan sunucu listesinin bilgileri bile varken, oyun içinde henüz görmüyor. Her güncelleme geldiğinde, en ufak bir değişiklikte yamayı güncelliyoruz. Tabii ki içinize sinmiyorsa, kaldırıp o şekilde tekrar deneyebilirsiniz ama oyunda şuanda fazlasıyla hata var.

Eee öyle duruyor ama yani görünce aklıma direkt o gelmişti, yapıştırdım bende 😂

Geri
Yukarı