Palworld Türkçe Yama

Sen nasıl bi kralsın ya elinize sağlık... Gamepass den oynuyorum sorunsuz çalışıyor

tam patch gelmiş yamayı kurmuşum yani sorun oyundaymış yama çalışıyor sağol

Crash sorunu düzeldi mi? Oyunu silmiştim.

Oyun crash veriyor yama kurulunca yamayı kaldırınca giriyor oyuna server a girerken ama ilk oyuna girerken değil.

tam patch gelmiş yamayı kurmuşum yani sorun oyundaymış yama çalışıyor sağol
Rica ederim, iyi oyunlar

Crash sorunu düzeldi mi? Oyunu silmiştim.
Gamepass tarafında hala crash veriyor maalesef ya, bugün güncelleme getirmişler ama hala aynı bende, 1 saat oynuyorsam 2 kere crash veriyor

Oyun crash veriyor yama kurulunca yamayı kaldırınca giriyor oyuna server a girerken ama ilk oyuna girerken değil.
Anlayamadım. Yamayı kaldırınca oyuna giriyor ama yamayla mı girmiyor

Yok oyunla alakalıydı yamayla değildi de düzeltmişler. Oynuyorken bir anda kapanıyordu.

Elinize sağlık kardeş

yamanın oyunun son sürümüne güncellenmesi gerekiyor yama şuan için crasha sebep oluyor.

Son düzenleme:
Elinize sağlık kardeş

yamanın oyunun son sürümüne güncellenmesi gerekiyor yama şuan için crasha sebep oluyor.
Rica ederiz. Yamadan kaynaklı değil maalesef ya, ben şuan güncelledim ve kendimde test ediyorum herhangi bir hata veya kayma var mı diye ama 30dkda bir crash yiyip duruyorum. Yamayı kaldırdım denedim, sonuç yine değişmiyor. Adamlar erken erişimde oyun çökmesi ve crash olabilir diye ana menüye not düşmüşler zaten, herhalde çok fazla şikayet gittiği için, güncellemeyle birlikte menüde sola alta öyle bir yazı yerleştirmişler.

Elinize sağlık, teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…