Palworld Türkçe Yama

tam patch gelmiş yamayı kurmuşum yani sorun oyundaymış yama çalışıyor sağol
Rica ederim, iyi oyunlar

Crash sorunu düzeldi mi? Oyunu silmiştim.
Gamepass tarafında hala crash veriyor maalesef ya, bugün güncelleme getirmişler ama hala aynı bende, 1 saat oynuyorsam 2 kere crash veriyor

Oyun crash veriyor yama kurulunca yamayı kaldırınca giriyor oyuna server a girerken ama ilk oyuna girerken değil.
Anlayamadım. Yamayı kaldırınca oyuna giriyor ama yamayla mı girmiyor

Rica ederim, iyi oyunlar

Game Pass tarafında hala crash veriyor maalesef ya, bugün güncelleme getirmişler ama hala aynı bende, 1 saat oynuyorsam 2 kere crash veriyor

Anlayamadım. Yamayı kaldırınca oyuna giriyor ama yamayla mı girmiyor

Yok oyunla alakalıydı yamayla değildi de düzeltmişler. Oynuyorken bir anda kapanıyordu.

Elinize sağlık kardeş

yamanın oyunun son sürümüne güncellenmesi gerekiyor yama şuan için crasha sebep oluyor.

Son düzenleme:
Elinize sağlık kardeş

yamanın oyunun son sürümüne güncellenmesi gerekiyor yama şuan için crasha sebep oluyor.
Rica ederiz. Yamadan kaynaklı değil maalesef ya, ben şuan güncelledim ve kendimde test ediyorum herhangi bir hata veya kayma var mı diye ama 30dkda bir crash yiyip duruyorum. Yamayı kaldırdım denedim, sonuç yine değişmiyor. Adamlar erken erişimde oyun çökmesi ve crash olabilir diye ana menüye not düşmüşler zaten, herhalde çok fazla şikayet gittiği için, güncellemeyle birlikte menüde sola alta öyle bir yazı yerleştirmişler.

Palworld Türkçe yama ve kurulumu (düzenlenmiş makine çevirisi)

Eki Görüntüle 2091623

Yama bilgileri

Türkçe yama bütün sürümlerle uyumludur.

Türkçe yama bütün platformlarda çalışır.

Türkçe yama düzenlenmiş makine çevirisidir.

Türkçe yama V2 olarak güncellenmiştir. V2 güncellemesi ile birlikte çeviride düzenlemeler ve iyileştirmeler yapılmıştır.

emeği geçenler

Volktyson \ missygesserit.

kurulum

Aşağıda vermiş olduğumuz linkten indirdiğiniz RAR dosyasındaki Türkçe yama EXE'sini oyunun kurulu olduğu ana dosya konumuna atarak, Türkçe yama EXE'sini çalıştırın. Oyunun ana dosya konumunun seçili olduğunu kontrol ettikten sonra yükle butonuna basarak yamayı yükleyebilirsiniz.

Game Pass için kurulum yapacak olan arkadaşlar ise content klasörünün içerisine kurmaları gerekmektedir.

yama kaldırma

Yamayı kaldırmak için dosya konumundaki PalWord_YamaKaldır.exeden yamayı kaldırabilirsiniz.

not

Not 1:
bizlere destek olmak, bizlerle daha hızlı iletişime geçebilmek, yama isteğinde bulunmak ve yamaların eski sürümlerine ulaşmak için Discord kanalımıza gelebilirsiniz.

not 2: Windows Defender veya VirusTotal'da karşınıza çıkan virüs uyarıları, setup programımızın bir lisansa sahip olmaması ve bu yüzden de VirusTotal'de bulunan antivirüs şirketlerinin ve Defender'in altyapılarının bizim programı tanıyamayıp şüpheli program olarak etiketlemesinden kaynaklanıyor. Güvenmeyecek olanlar için ise programa herhangi bir şifreleme uygulamadık. Eğer isteyen yazılımcı olursa, kodları inceleyip herhangi bir risk teşkil edip etmediğini kontrol edebilir.

not 3: oyun içinde gördüğünüz hatalı bir yer veya düzeltmemizi istediğiniz yerleri bizlere bildirirseniz, düzenleyip tekrardan güncelleme veririz.

Türkçe yama V2 link:

https://www.mediafire.com/file/y8vmkjjhomu2xn8/PalWorld_T%C3%BCrk%C3%A7e_Yama_v2.rar/file

Game Pass Türkçe yama V2 link:
https://www.mediafire.com/file/we5sta2ji00jrh7/PalWorld_T%C3%BCrk%C3%A7e_Yama_GamePass_v2.rar/file

oyun içi görseller

Eki Görüntüle 2091634

Eki Görüntüle 2091636

Elinize sağlık, teşekkürler.

Geri
Yukarı