Palworld zamlandı

900TL nasıl bir fiyatlandırma anlamadım. Galiba 90TL yapacaklardı bir tane 0'ı fazladan eklediler. Şaka bir yana çok sattığı için bölgesel fiyatlandırmayı çekecekler mi acaba. Steam üzerinden de oyuna zam gelebilir.
Hocam oyun bence Steam’de de zamlanacak.

Steam daha avantajlı kaldı. 13,5 dolar yaklaşık 400₺ yapıyor.

900TL nasıl bir fiyatlandırma anlamadım. Galiba 90TL yapacaklardı bir tane 0'ı fazladan eklediler. Şaka bir yana çok sattığı için bölgesel fiyatlandırmayı çekecekler mi acaba. Steam üzerinden de oyuna zam gelebilir.
Steam'de bölgesel fiyatlandırma uygulamış yayıncı. Normalde 30$ MENA bölgesine 15$ girmişler, çıkış teklifi olarak da %10 indirimi var. Sadece MENA değil pek çok bölge ve ülkede fiyatlar 10-20$ arası. Steam'de fiyatı 30$'e çekmezler bence.

Steam daha avantajlı kaldı. 13,5 dolar yaklaşık 400₺ yapıyor.

Steam'de bölgesel fiyatlandırma uygulamış yayıncı. Normalde 30$ MENA bölgesine 15$ girmişler, çıkış teklifi olarak da %10 indirimi var. Sadece MENA değil pek çok bölge ve ülkede fiyatlar 10-20$ arası. Steam'de fiyatı 30$'e çekmezler bence.
Hocam paranın kokusu tatlıdır. Ancak sonradan değiştirmek fiyat çok imaj kaybı yaratabilir bilemedim.

eğer steam de zamlanacaksa alıcam ama zamlanmazsa acele etmicem
Steam'in zamlanacağını sanmıyorum çünkü bütün bölgelerde bölgesel fiyatlandırma uyguluyorlar. Yine de bunu %100 kesinlikle söylemiyorum ama çok olası değil gibi.

1706090994523.png

Palworld 85 TL'den 292'ye yükseldi. Geçmiş olsun.

Edit: Oyun Game Pass'e tekrar eklendi arkadaşlar ancak multiplayer Game Pass için kaldırıldı. Bazıları Ultimate Edition için çalıştığını söylüyor sadece.

Öyle bir şey yok yanlış bilgi. Olmayan şey kaldırılmaz. Henüz daha Game Pass sürümüne multiplayer özelliği gelmedi. Çapraz platform desteği ekleneceği zaman gelecek denildi.

Ultimate Edition diye bir paket bile yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öyle bir şey yok yanlış bilgi. Olmayan şey kaldırılmaz. Henüz daha Game Pass sürümüne multiplayer özelliği gelmedi. Çapraz platform desteği ekleneceği zaman gelecek denildi.

Şimdi canım kardeşim milletin Ultimate dediği paket Game Pass'in Ultimate paketi! (Bari bilmiyorsun milleti karalama)
Çapraz platform desteklemeden oyunun sürümünü Steam ile eşitlememekte kararlılar. O yüzden gamepasstekiler Game Pass ile Steam Steam ile oynamaya devam edecek. Kaldı ki satın almaya kalksan oyunu 900 TL gibi ütopik bir rakam yaptılar kendilerini Baldur's Gate 3 Alan Wake ile aynı kefeye koydular o yüzden zaten alınmaz. Game Pass'i olan oradan parası olanda Steam'den devam edecek hayırlı günler

Dosya Ekleri

• 32134.PNG
    32134.PNG
    8 KB · Görüntüleme: 75

Dostum son derece agresifsin biraz sakin olmanı öneririm. Ultimate Edition Xbox Game Pass paketi olarak var. Multiplayer ise 2 alana dallanıyor co-op ve serverlar olmak üzere. Sunucu desteği gelecek bunu Reddit’de geliştiriciler paylaştı zaten. Ne zaman gelir orası meçhul. Co-op desteği ise zaten mevcut ve burada bahsettiğimiz multiplayer durumu bu. Ortada bir bilgi kirliliği de vardı elimden geldiğince doğru bilgi aktarmaya çalıştım. Ahlaksızlığın luzümü yok diye düşünüyorum.

Bu da oyun geliştiricilerinin Discord üzerinde olan paylaşımı bi bak derim.

Dosya Ekleri

• IMG_4943.jpeg
    IMG_4943.jpeg
    466,3 KB · Görüntüleme: 72

Yeni konular

Geri
Yukarı