Pandemi döneminde nasıl para kazanabilirim?

Fear77

Hectopat
Selam arkadaşlar. Evimin yakınında bir restoranda garsonum. Kazandığım parayı biriktirip oyun alıyorum ama yasaklardan dolayı şu anda işe gitmiyorum. Paket servis yapılıyor; bu yüzden de garsona ihtiyaç duyulmuyor. Şu anda bana para lazım ama ne iş yapabileceğimi bilmiyorum. Yaklaşık 300TL gibi bir paraya ihtiyacım var. Önerileriniz neler? Ne yaparsam kazanabilirim? Yazılım gibi işleri bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence ucuza bulduğun ürünleri alıp üstüne 10 15 TL kar koyup satabilirsin İzmir bursa Ankara İstanbul'da falan yaşıyorsan kargo yerine seni seçmeleri olası.

Arkadaşların dediği gibi ucuz ürünleri alıp satabilirsin. Geçen Trendyol'da A520 anakart ve 650W 80+ Gold PSU ölü fiyatlara satıldı. Verdiğim örneklerdeki gibi ölü fiyata satılan ürünleri alıp satarak para kazanabilirsin.

Eğer iyi bir dil bilgin varsa makale çevirebilirsin ya da bazı evcil hayvan gezdirme uygulamaları var oradan kendi şehrindeki evcil hayvanları sahiplerinden alıp gezdirebilirsin ya da evinde Photoshop dersleri izleyip biraz öğrenirsen logo tasarımı yapıp para kazanabilirsin :)

Biz sunucu kurduğumuz zamanlarda canlı destek kısmında çalışan arkadaşlarımız vardı. Haftalık ödeme yapıyorduk. Canlı destek, satış öncesi destek tarzında bir işe girebilirsin hem bazı firmalar hiç ofise gitmene gerek kalmadan evden çalışmana izin veriyor.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı