Pandemi sürecinde Çin'den X3440 alınır mı?

Omenvl

Hectopat
Başlıkta açık ve net Aliexprees'ten XEON3440 işlemci ve aynı satıcıdan 8 GB RAM satın almayı düşünüyorum. Önceden hiç buradan alışveriş yapmadım, bir de malum şu aralar hastalık var, sıkıntı çıkar mı? Alanlardan daha hiç sıkıntı çıkanı görmedim. 1 ayda anca gelir herhalde.

Herhangi bir sorun çıkmayacaktır, pandemi sürecinde bir çok kez sipariş verdim.

Dikkat etmen gereken tek nokta dezenfektan olsun dostum, paketi hava alan bir yerde alkollü bezle sildikten sonra bir gün beklet.

Başlıkta açık ve net Aliexprees'ten XEON3440 işlemci ve aynı satıcıdan 8 GB RAM satın almayı düşünüyorum. Önceden hiç buradan alışveriş yapmadım, bir de malum şu aralar hastalık var, sıkıntı çıkar mı? Alanlardan daha hiç sıkıntı çıkanı görmedim. 1 ayda anca gelir herhalde.

Virüsten bahsediyorsaniz tabii ki riskli ama kargo geldiğinde kargo paketini izole edebilirsiniz.

Sen bu düşünce yapısıyla markete bakkala gittikten sonra da elini yıkamıyorsun sanırım, iyi şanslar hayatta kalma konusunda.
İlk günden beri çok tedbirliyim maskemi çıkartırken bile ipinden tutarım. Oturduğun yerden bana sallama da arkadaşa yardımcı ol. Her gün yanımda değilsin ne öyle net konuşmak?

İlk günden beri çok tedbirliyim maskemi çıkartırken bile ipinden tutarım. Oturduğun yerden bana sallama da arkadaşa yardımcı ol. Her gün yanımda değilsin ne öyle net konuşmak?
İlk yoruma bakarsan gayet sorduğu soruya cevap vermişim, senin gibi gelip de verilen cevaplara alakasız bir şey yazmamışım, ikinci konuya son kez değiniyorum sonuçta bazı insanların öğrenmesi için bir şeyi bir kaç kere söylemek lazım.

O kargo her an her yerde kapabilir, kurye kapıdan içeriye sokarken bile kapabilir, gün içerisinde kapmayacağına dair kesinlikle bir kanıtın yok, düşüncen de olamaz.

Binlerce kargo ile ayrı bölüme geliyor o ürünler, sana teslimata çıkacağı zaman kargon otelde mi kalıyor teslim günün de? Biz de biliyoruz sipariş verdiği an ışınlanmayacağını.

Yeni konular

Geri
Yukarı