Panel ile artistlik yapan kişi nereye şikayet edilebilir?

pengulams

Centipat
Daha fazla  
Geçenlerde bir oyuna girdim, bir hileci vardı. Ona hile yapmasını söyledim daha sonra da bana küfürler ederek Discord istedi, ona verdim. Bana panelci olduğunu söyledi. Senin T.C. kimliğini çalarım dedi ve bana bir sunucu attı. Dedi, buradaki insanlarla seni sülaleni yakarız dedi ve onu nasıl şikayet edebilirim, ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçenlerde bir oyuna girdim, bir hileci vardı. Ona hile yapmasını söyledim daha sonra da bana küfürler ederek Discord istedi, ona verdim. Bana panelci olduğunu söyledi. Senin T.C. kimliğini çalarım dedi ve bana bir sunucu attı. Dedi, buradaki insanlarla seni sülaleni yakarız dedi ve onu nasıl şikayet edebilirim, ne yapmalıyım?

T.C.'ni alsa ne yapabilecek şifreni bilmedikten sonra?

Şikayetçi olun uzun sürse de bu kişiler bulunuyorlar.

Geçenlerde bir oyuna girdim bir hileci vardı ona hile yapmasını söyledim daha sonra da ban küfürler ederek Discord istedi ona verdim bana panelci olduğunu söyledi senin T.C. Kimliğini çalarım dedi ve bana bir sunucu attı dedi buradaki insanlarla seni sülaleni yakarız dedi ve onu nasıl şikayet edebilirim, ne yapmalıyım?

Erkekliği o kadarmış hocam adres isteseydiniz hallederdik.

Hocam adınızı verin sizin TC'nizi ben bile bulurum. Arkadaşım birkaç gün önce gözümün önünde ev adresimi, sülalemdeki herkesin TC'sini, GSM No.ları aklınıza gelecek ne varsa buldu onun için endişelenmeyin verileriniz zaten dolaşıyor internette. Discord'da bildirin arkadaşı hesabı ban yer zaten tahminimce.

Geri
Yukarı