Panelcilere önlem olarak ne yapılabilir?

Sakın ama sakın kimseye bilgilerini vermeyin arkadaşlar, bir zaman sonra herkes arkanızdan bıçaklar.

Burada haklısınız eski hesabımı verdiğim arkadaşım beni engelledi. Benim olmayan bir kimlik numarası attı

Şu an yeni PC'yi açtım oyuna girdim bir baktım ki oyunda bir map açıp adına kendi adlarını koymuşlar. 🤣

Burada haklısınız eski hesabımı verdiğim arkadaşım beni engelledi. Benim olmayan bir kimlik numarası attı

Şu an yeni PC'yi açtım oyuna girdim bir baktım ki oyunda bir map açıp adına kendi adlarını koymuşlar. 🤣

1717712588689.png

Bu da ekran görüntüsü (düzenle tuşunu bulamadım)

Hocam hala uğraşıyorlar ne yapsam bilemedim :/

Son düzenleme:

Eki Görüntüle 2215349

Bu da ekran görüntüsü (düzenle tuşunu bulamadım)

Hocam hala uğraşıyorlar ne yapsam bilemedim :/
Gerekirse hesap adını değiştir veya yeni hesap aç.

Maalesef bulabiliyorlar hocam
Ali Candan ne yapıyorsa, sen de onu yap. Yeni bir hesap, yeni bir nick; eski hesabın silinecek. Oyundaki arkadaşların, seni tanıyan herkes artık yok. Hiçbiri yok. Anladın mı, hiçbiri? Kimse bilmeyecek.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ali Candan ne yapıyorsa, sen de onu yap. Yeni bir hesap, yeni bir nick; eski hesabın silinecek. Oyundaki arkadaşların, seni tanıyan herkes artık yok. Hiçbiri yok. Anladın mı, hiçbiri? Kimse bilmeyecek.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Peki hocam, yan hesaplarım vardı zaten teşekkür ederim

Hocam tekrar yapmaya başladılar çok yoruldum musallat oldular resmen

Arkadaşlar başardım :) şu anda hiçbir şey yapamıyorlar

Son düzenleme:
Geri
Yukarı