Çürük raporu ehliyet almaya engel mi?

Mert Baba Pro

Centipat
Daha fazla  
Askerlik için çürük raporu aldım. Ehliyet alır mıyım? Herhangi bir engel olur mu? Çürük raporu ehliyete etki eder mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece sorunuzu noktası noktasına Googla'a yazarak edindiğim bilgileri söylüyorum, çürük raporunu aldığınız sebebe göre değişebilir ancak eğer ehliyet almaya engel olan göz veya zihinsel/ruhsal sıkıntıdan kaynaklı çürük raporunuz yoksa almanıza engel olmayacaktır.
Screen Shot 2023-06-29 at 10.02.31.png

Sadece sorunuzu noktası noktasına Googla'a yazarak edindiğim bilgileri söylüyorum, çürük raporunu aldığınız sebebe göre değişebilir ancak eğer ehliyet almaya engel olan göz veya zihinsel/ruhsal sıkıntıdan kaynaklı çürük raporunuz yoksa almanıza engel olmayacaktır.
Eki Görüntüle 1840119
Zihinsel engelli raporum Var Bir Sorun olurmu

Dostum raporu almak için neler yaptın çok uzun bir işlem mi? Bizim de bir arkadaş kilodan dolayı almak istiyor da bayağı fazlası var çocuğun istese de yapamaz askerlik.
Ya Dostum Ekpss İçin Bide Askerlik için Aldım Bu Perşembe günü Heyet Var Acaba Bu Alacağım Raporda Ehliyet Aldığım zaman Sıkıntı çıkarırmı

Ehliyet için sağlık ocağına gittim Raporu Verdi Ancak zihinsel Engelli raporum Olduğundan Dolayı Ruh Hastalıkları pisikratri ye yönlendirdi pisikratri doktoru sizce sürücü olur Raporu verirmi Bana bu konuyu bilen arkadaş varsa yazabilir bana

Geri
Yukarı