Papara alınır mı?

ParliaMêrt

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba ben tosla kart kullanıyorum, oldukça da memnunum ama kart pek tutmadı gibi gözüküyor ve başımın yanmaması için Papara'ya geçmeyi düşünüyorum. Bugün Papara'yı araştırdım ve yeni kartlar çıkarmışlar, Papara Black kart falan var gayet güzel olmuş açıkçası da. Sizce geçmeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
18 yaş altı isen papara bence ön ödemeli kart olarak en iyisi ve temassız özelliği de var. 18 yaş üstü isen kesinlikle Enpara.

İlk başlarda ininal kart kullanan birisiydim. Bu aylık kesim ücreti vs. bayağı can sıkıcı hale geldi. Sonrasında alternatif aramaya başladım ve Papara'yı gördüm. Kart almak için vaktim olmadı fakat hesap açmak bile yetti. Pazar sabahı ATM'den para yatırdım, 1 dakika olmadan hesabıma geçmişti. Yeni kartları falan da çıkmış, onlar hakkında pek bilgim yok. 18 yaş altındaysan kesinlikle önerebilirim.

Arkadaşlar kartımı sipariş ettim bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim ama kafama bir soru takıldı ben 17 yaşındayım ve kendime ait bir banka hesabım yok Papara hesabına para gönderme sekmesinde eft/havale ile gönderme yerinde sadece kendi banka hesabından para gönderebilirsin diyor yani ben şimdi babamın hesabından kendime para gönderemez miyim?

Peki bu Papara hesabımı onaylatmak için 18 yaş üstü mü olmam gerek?
Hayır gerekmez. İninal e göre de çok avantajlı banka hesabına para gönderebiliyorsun ve daha nicesi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı