Papara alınmaya değecek bir kart mı?

• Konuyu başlatan walzy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 830

walzy

Decapat
Daha fazla  
İyi bir gün geçirmeniz dileğiyle, Papara konusunda birkaç sorum olacak sizlere.

Papara kart için hesap oluşturmayı planlıyorum, günlük hayatta alışverişlerimi bu kart üzerinden yapmayı hedefliyorum. Aldığınız hizmet karşısında bir ücret ödemiyorsanız, ürün aslında sizsiniz kafasındayım ve bu sebepten dolayı pek Papara'ya güvenemedim. Yüksek meblağlarda paraların çekildiği haberleri araştırmalar sonucunda bulunabiliyor, yatırılan paranın başka birisi tarafından çekilmesini kimse istemez. Nasıl bir yol izlemeliyim, yardımcı olur musunuz?

Ben memnunum açıkçası. Şu zamana kadr hiçbir sorun yaşamadım oyun alımları için lazım oluyor.
Aynı zamanda ininal kartda deneyimledim şok ve Migros üzerinden para yatırılabiliyor.

Şahsen benim Black Card'ım ve ininal Kart'ım var, ininalı kullanmayı tercih ediyorum. Papara üzerinden havale ile para alamıyorum çünkü alabilmek için Papara isimi ile banka hesabı sahibinin isimlerinin aynı olması gerekiyor fakat ininalda böyle bir şey yok.

Ben memnunum açıkçası. Şu zamana kadr hiçbir sorun yaşamadım oyun alımları için lazım oluyor.
Aynı zamanda ininal kartda deneyimledim şok ve Migros üzerinden para yatırılabiliyor.

İninal Kart'ım bulunuyor, aylık kullanım ücreti çekilmesi vs. can sıkıcı bir durum. Fazla kullanmayı düşünmüyorum.

Papara kart için hesap oluşturmayı planlıyorum, günlük hayatta alışverişlerimi bu kart üzerinden yapmayı hedefliyorum. Aldığınız hizmet karşısında bir ücret ödemiyorsanız, ürün aslında sizsiniz kafasındayım ve bu sebepten dolayı pek Papara'ya güvenemedim. Yüksek meblağlarda paraların çekildiği haberleri araştırmalar sonucunda bulunabiliyor, yatırılan paranın başka birisi tarafından çekilmesini kimse istemez. Nasıl bir yol izlemeliyim, yardımcı olur musunuz?

Aslında tamamen ücretsiz değil ayda belli bir miktarı geçtiğinde para yatırırken veya gönderirken sizden ücretler tahsil etmekte ve çoğu insan borsa bile yapmakta yani güvenmek size kalmış ben kullanıyorum ve şu ana kadar hiç problem yaşamadım bazen aylık bedava yatırma limitini aşıp ücret ödediğim oluyor.

Aylık 500TL ve 5 işlem sınırı var. Bu sınırı aşarsanız komisyon almaya başlıyor. Paran durduk yere kimse tarafından çekilmez, çekilen kişiler büyük ihtimalle QR kod dolandırıcılığından müzdariplerdir.

Bende de ikisi de var. Havale ile falan para almak için ininalı kullanırsın sadece. Papara gerçekten çok güzel bir kart işini görür hem de hiçbir şekilde para çekmiyor senden

Papara güvenilir bir kart. Bir şey olmaz merak etme bunlar hep bankalara bağlı ön ödemeli kartlar.
Mesela Tosla'yi da öneririm. Alışverişlerini bu karttan yapabilirsin. Şok ve CarrefourSA'da ödediğin paranın %10'unu iade ediyor. Aynı şekilde paparanın da kendine ait kampanyaları var. Mesela Netflix, YT, Spotify için papara kullanilabilir. Günlük hayatta kullanabilirsin.

Grafik tasarım üzerine işlerim olabiliyor çoğu zaman, bu sebepten dolayı Papara hakkında sorularımı yazmak istedim. Konuyu kapatmak ve karar almak henüz erken. 🤔

Geri
Yukarı