Papara anket dolandırıcı çıktı

Hangi büyülü Ben 10 kahramanısın?

Öğrenmek için babanın kredi kartının üstündeki isim soyisim, 16 basamaklı efsanevi büyülü numara, son kullanma tarihi ve arkadaki 3 basamaklı süper mega ultra efsanevi büyülü numarayı söyle, hangi Ben 10 kahramanı olduğunu öğren😎😎

Artı -1 Eksi
Hangi büyülü Ben 10 kahramanısın?

Öğrenmek için babanın kredi kartının üstündeki isim soyisim, 16 basamaklı efsanevi büyülü numara, son kullanma tarihi ve arkadaki 3 basamaklı süper mega ultra efsanevi büyülü numarayı söyle, hangi Ben 10 kahramanı olduğunu öğren😎😎
Ahahaha sesli güldüm. Arkadaş bunu görüp inanmasın şimdi.

Papara anket diye bir sayfa vardı 150 TL verecek diyorlardı ben de katıldım T.C. Ve seri no istediler hepsini yazdım ama sonra fark ettim böyle bir şey yok. Ne yapacağım bilmiyorum. Çok korkuyorum. Bilgilerine her şeyi yapabilirler mi? Yardım edin nasıl kurtulurum ne yapmalıyım?
Hocam resmi siteler(E-Devlet gibi) haricinde niye başka siteye TC'nizi veriyorsunuz hatta benim babam bu konuda çok hassasdir bazen müşteri hizmetlerine bile TC'sini vermek istemez.Ayrica size para vermeleriyle TC ne alaka gerçekten para verecek olsa ne bileyim IBAN falan ister.Ginede ben olsam IBAN vs. de vermezdim inanmayın boyle şeylere bence.

Papara anket diye bir sayfa vardı 150 TL verecek diyorlardı ben de katıldım T.C. Ve seri no istediler hepsini yazdım ama sonra fark ettim böyle bir şey yok. Ne yapacağım bilmiyorum. Çok korkuyorum. Bilgilerine her şeyi yapabilirler mi? Yardım edin nasıl kurtulurum ne yapmalıyım?

Üstüne bir soğuk su için ve eve gelecek tebligatı bekleyin.

Hocam resmi siteler haricinde niye başka siteye T.C.'nizi veriyorsunuz hatta benim babam bu konuda çok hassasdir bazen müşteri hizmetlerine bile T.C.'sini vermek istemez. Ayrica size para vermeleriyle T.C. ne alaka gerçekten para verecek olsa ne bileyim IBAN falan ister.

Sanırım arkadaş 150TL görünce düşünmeden yazmış. Dikkatli olmak gerek.

Geri
Yukarı