Papara güvenilir mi?

Bende uzun süredir kullanıyorum. 50-100-200-1000 liraya kadar para girdi hesabıma. Hiçbir problem yaşamadım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210906_173132_com.twitter.android.jpg
    Screenshot_20210906_173132_com.twitter.android.jpg
    81,2 KB · Görüntüleme: 99
  • Screenshot_20210906_173132_com.twitter.android.jpg
    Screenshot_20210906_173132_com.twitter.android.jpg
    81,2 KB · Görüntüleme: 97
Böyle

Twitter da hep böyle yorumlar görüyorum

Kaç günde geldi ve kargo servisi hangi marka?
Parasını kaptıranların tamamına yakını yönergeleri okumadan veya okusa bile yanlış işlem yaparak para kaptırdğını söylüyor. Ki yanlış işlemde para hesaba geri yatırılıyor. 4 senedir kullanıyorum, herhangi bir sorununu görmedim.

Para kaptırma olayını ben de yaşadım. Sonradan anlaşıldı ki ATM ile ilgili bir sorun. Gerekli incelemeler yapıldı ve olayın yaşandığı günden 20 gün sonra param yatırıldı. Benim dekontum yoktu, o yüzden süreç uzun oldu. Siz her zaman dekont alın, sonra da hesabınızı kontrol edin. Yarım saat içinde düşmezse dekontunuz ile Papara'ya kayıt açtırırsınız. Bu olay bütün bankalarda olabilir.

Ben de TCMB güvenilir değil diyorum. Paramı aldılar sonra da vermediler. Çamur at izi kalsından başka bir şey değil. Kanıt yok, olay yok, delil yok. Boş boş konuşuyor işte. Klasik Türk insanı.
Hocam kaptırdığı paranın 100 olması ve TL değilde tl yazması yani yazış şekli salladığını belli ediyor. Eğer öyle bir şey olsa değil 100, 1 TL zarara uğratsa bir müşteriyi, bilmem kaç bin TL tazminat davasıyla karşı karşıya kalır. Papara bu kadar enayi mi?

Hocam kaptırdığı paranın 100 olması ve TL değilde tl yazması yani yazış şekli salladığını belli ediyor. Eğer öyle bir şey olsa değil 100, 1 TL zarara uğratsa bir müşteriyi, bilmem kaç bin TL tazminat davasıyla karşı karşıya kalır. Papara bu kadar enayi mi?
Sayacak olsak onlarca sebep var böyle olmadığına dair.

Yeni konular

Geri
Yukarı