Papara anket dolandırıcı çıktı

Yıl 2021 hala bunlara mı inanıyorsunuz? :D

Aldıkları bilgiler üzerinden sizin sahip olduğunuz şeylere göre istediklerini yapabilirler. Eğer üzerinize kayıtlı banka falan varsa baya bir şey yapabilirler.

Polise başvurun, ilgilenirler mi bilmem.

Bunun konusu açıldığında dolandırıcı olduklarını söylemiştik, keşke biraz araştırma yapsaydınız burada. Neyse, olan olmuş. Bir bardak soğuk su için.

Bunun konusu açıldığında dolandırıcı olduklarını söylemiştik, keşke biraz araştırma yapsaydınız burada. Neyse, olan olmuş. Bir bardak soğuk su için.
Ben sonradan gördüm sonra araştırdım bu sayfaya kaydoldum stuneden 3 saat geçti kimliği kapattirin polisi aradım ama hiç bişey yapmadilar paparayida aradım sayfa için çok korkuyorum inşallah bişe olmaz başka ne yapayım bilmiyorum nereyi arayim

Ben sonradan gördüm sonra araştırdım bu sayfaya kaydoldum stuneden 3 saat geçti kimliği kapattirin polisi aradım ama hiçbir şey yapmadilar paparayida aradım sayfa için çok korkuyorum inşallah bir şey olmaz başka ne yapayım bilmiyorum nereyi arayim.

Bence ailene söylemen en iyisi olacak zamanın varken yap ne demelerini bekliyorsun evlatlıktan reddetmelerini falan mı? Bence asıl evine polis gellirse evlatlıktan redederler 18 yaşında isen kendin hallet ama değil isen ailene söylemek zorundasın.

Bence ailene söylemen en iyisi olacak zamanın varken yap ne demelerini bekliyorsun evlatlıktan reddetmelerini falan mı? Bence asıl evine polis gellirse evlatlıktan redederler 18 yaşında isen kendin hallet ama değil isen ailene söylemek zorundasın.
Söyledim kimliğimi iptal ettirdim polisi aradım ama bişey yapmadilar

Yeni konular

Geri
Yukarı