Papara anket dolandırıcı çıktı

Kart bilgilerini de istemiyor ki. Nasıl para atacaklar acaba.

Geçen sene Ziraat, Vakıf vb. başvuruyordun pandemi kredisi diye onda bile eski/yeni kimlik, seri no sormuyorlardı. 😂 Bu adamlar güzelce hoplatmak için tüm seçenekleri koymuşlar.

Bu konularda lütfen cahil olmayın. Hedef siteleri WHOIS Search, Domain Name, Website, and IP Tools - Who.is aracılığı ile sorgulayın. Registered date sitenin açılış tarihidir. Mesela bu stiede sorgulasaydın sitenin GoDaddy'de barındığını, ip gizlemek için cloudflare kullandığını ek olarak da 2 gün önce açıldığını öğrenecektin ki zaten çok sorgulamışa benzemiyorsun.

Bu konularda lütfen cahil olmayın. Hedef siteleri WHOIS Search, Domain Name, Website, and IP Tools - Who.is aracılığı ile sorgulayın. Registered date sitenin açılış tarihidir. Mesela bu stiede sorgulasaydın sitenin GoDaddy'de barındığını, ip gizlemek için cloudflare kullandığını ek olarak da 2 gün önce açıldığını öğrenecektin ki zaten çok sorgulamışa benzemiyorsun.
Evet sorgulamadim keşke yaomasaydim çok pismanim en fazla ne yaparlar çok korkuyorum

Evet sorgulamadim keşke yaomasaydim çok pismanim en fazla ne yaparlar çok korkuyorum
Bir şey yapamazlar korkmana gerek yok artık eskisi gibi değil yaşın 18'den büyük olsa açık hat falan açarlardı hiçbir şeye yetkileri yok. Ve ek olarak belge işleri için imza gerekiyor. 18 yaşından küçüklerin imza yetkisi yok.

Geçmiş olsun adına çok rahat Papara hesabı açıcaklar. Aferin uğraş dur şimdi. Bu bets, kumar vb. Siteler de senin adına hesap olucak geçmiş olsun.
Bir şey yapamazlar korkmana gerek yok artık eskisi gibi değil yaşın 18'den büyük olsa açık hat falan açarlardı hiçbir şeye yetkileri yok. Ve ek olarak belge işleri için imza gerekiyor. 18 yaşından küçüklerin imza yetkisi yok.
Çok rahat yaparlar. Papara hesabı açıp tüm bilgileri girip onaylarlar. Bets sitelerinde oynayan kişiler Papara hesabı satın alıyorlar. Çok kez gördüm ve duydum.

18'den büyüğüm nasıl yaptım ya elim kirilaydo yaomasaydim T.C. ve seri no gitti ben 199'u arayıp T.C. mı iptal ettirdim polisidearadim ama onlar bir şey demedi.

Geçmiş olsun adına çok rahat Papara hesabı açacaklar. Aferin uğraş dur şimdi. Bu bets, kumar vb. siteler de senin adına hesap olacak geçmiş olsun.

Çok rahat yaparlar. Papara hesabı açıp tüm bilgileri girip onaylarlar. Bets sitelerinde oynayan kişiler Papara hesabı satın alıyorlar. Çok kez gördüm ve duydum.

199'u aradım kimliğimi iptal ettirdim çok pismanim ya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Papara anket diye bir sayfa vardı 150 TL verecek diyorlardı ben de katıldım T.C. Ve seri no istediler hepsini yazdım ama sonra fark ettim böyle bir şey yok. Ne yapacağım bilmiyorum. Çok korkuyorum. Bilgilerine her şeyi yapabilirler mi? Yardım edin nasıl kurtulurum ne yapmalıyım?

Bir bardak soğuk su iç ve yetkili birilerini ara.

Yeni konular

Geri
Yukarı