Papara artık ATM'lerden ücret kesiyor!

Ücret kesmemesi için Papara'ya geçmiştim. Ama artık Tosla'ya geçme vakti gelmiş :)

Tosla 2 gün once sistemini formatladi bankaya gittim islem yapamadim aradim sistemizde resetleme ayarlari olduğu için daha sonra tekrar deneyin dedi birçok kisi sikayet olduğu için o sorunu da çözduler onaylamadi sorunu 5 saat once dedim onaylandi markette.
Ben zaten ücret kesmediği için kullandığım bir hizmetti. Ücret kesecekse benim beklentilerimi artık karşılamıyor demektir. Ben neden böyle bir zahmete gireyim ki? Papara hesabımı direkt iptal ederim daha iyi.

Iptal edilmiyon arayin pasif biraksinlar ben oyle yaptim ama kart geliyor kıracağım.

Bu arada arkadaşlar 1 yıldır Papara hesabım olmasına rağmen üşendiğim için hiç kart almamıştım. Dün kart aldım sabah gelen maile bak. Şans yok bizde. 3.5 yıldır da ininal kullanıyordum.

Arkadaşlar ne kadar abartmışsınız ya her yerde Akbank ATM'si var zaten zahmet olmazsa sende 2km yürü ölmezsin. Sanki dünya üzerinde tek sorunumuz paparaymış gibi davranıyorsunuz.

Ininal ucret kesiyor Tosla'ya geç veya Enpara'ya gec ama Enpara'nin sureci uzun.

Kendi banka kartım var zaten. Cashback için aldım Papara'yı. Artık kendi banka hesabımdan Papara kartıma atıp öyle alışveriş yapacağım.
Arkadaşlar ne kadar abartmışsınız ya her yerde Akbank ATM'si var zaten zahmet olmazsa sende 2km yürü ölmezsin. Sanki dünya üzerinde tek sorunumuz paparaymış gibi davranıyorsunuz.

Vallahi bizim burada yok. Evin altında 1 VakıfBank, 1 İş Bankası ve Yapı Kredi var.

Banka kartım var zaten. Cashback kullanmak için para gönderiyorum artık. Ama kötü olmuş yine. Mesela bizim burada akbank çok uzakta.

Papara'nin Cashback'i Tosla'dan daha iyi. YT Premium aile paketinde Papara'da 13 TL CB alirken Tosla'da 9 TL aliyorum. Papara kullanmaya devam edecegim.

Geri
Yukarı