Papara ne kadar ücret kesiyor?

Makaleler
15
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
--[Ekran Kartı]: GIGABYTE Radeon RX 6600 EAGLE 8 GB
--[İşlemci]: AMD Ryzen 5500
--[RAM]: GoodRam 8GB IRDM PRO 3600MHz CL18 DDR4 [2x8]
--[Anakart]: GIGABYTE B450M K
--[NVMe SSD] Kingston NV2 1 TB

--[Monitör] Gigabyte G24F-2
--[Klavye-Mouse] Logitech MK120
--[Kulaklık] Corsair HS50 Pro

_
Meslek
Öğrenci
Merhaba, mesela ben 50₺ yatırsam Papara ne kadar kesinti yapar?

Anlaşmalı bankalarda hiç kesmiyor bende. Anlaşmasız bankalarda 100 TL üzeri yatırmalarda %1 100 TL altında 1 TL kesiyor. Bende dediğim ben kart ücretsiz olmadan önce isimli kart alıp 5 TL'ye almıştım.

Eğer 5 kez toplam 500 TL limitini aşmadıysanız ücretsiz, aştıysanız ve 2000 TL kartlı/kartsız limitiniz yetiyor ise anlaşmalı ATM'lerin kartsız işlemlerinden ücretsiz yatırabilirsiniz.

Eğer 5 kez toplam 500 TL limitini aşmadıysanız ücretsiz, aştıysanız ve 2000 TL kartlı/kartsız limitiniz yetiyor ise anlaşmalı ATM'lerin kartsız işlemlerinden ücretsiz yatırabilirsiniz.
Ayda ya hiç ya da 1-2 kez para yatırırım, 500₺ üstünede çıkma ihtimalim çok az. Peki harcarken bir ücret keser mi?

Ayda ya hiç ya da 1-2 kez para yatırırım, 500₺ üstünede çıkma ihtimalim çok az. Peki harcarken bir ücret keser mi?
Harcadığınız yere bağlı. Mesela G2A bazı mağazalardan alışveriş yaparken işlem ücreti alıyor, bazılarında almıyor.

@Agnes % kaç kesinti yapmakta?
% olarak değil de sabit bir ücret kesmişlerdi. 2.89 TL. Ama başka bir yerde % olarak kesilebilir. Ayrıca bunu papara kart olarak değil de Visa ve Mastercard olarak düşünün. Ben Mastercard ile yapmıştım ama Visa ile yapsam da keseceklerdi. Diğerlerinden keserlerse bilemem. Ama çoğu yer kesmiyor merak etmeyin. Kesse de çok büyük rakamlar değil.

Geri
Yukarı