Papara Aylık Ücret Alıyor mu?

MysticVezonTR

Kilopat
Uzun süredir ininal kullanıyorum arkadaşlar ama kullandığım süre boyunca hep kartımda 3-4TL kalıyor ve ininal de bunun üstüne hop diye atlıyor.
Duydum ki papara'yı kartsız olarak kullanabiliyor muşuz ama aylık ücret alıyor mu? Ya da hangi bankadan ücretsiz para yatırabiliyoruz? 1 sene Spotify ve oyun alabilmemi sağlaması benim için yeterli sonrasında banka kartı alacağım zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun süredir ininal kullanıyorum arkadaşlar ama kullandığım süre boyunca hep kartımda 3-4TL kalıyor ve ininal de bunun üstüne hop diye atlıyor.
Duydum ki papara'yı kartsız olarak kullanabiliyor muşuz ama aylık ücret alıyor mu? Ya da hangi bankadan ücretsiz para yatırabiliyoruz? 1 sene Spotify ve oyun alabilmemi sağlaması benim için yeterli sonrasında banka kartı alacağım zaten.
1Tl olması lazım.

Kart olmadan Papara hesabı açabilir, para gönderip/alabilirsin. Hesabına para yatırabilirsin ancak kart almadığın sürece Spotify v.b şeyleri satın alamazsın sanırım. İnternette alışveriş yapabilmen için ya Papara anlaşmalı yerlere gideceksin ya da Papara Kart alacaksın. Kartı kullandığın her ay 1 TL ücret kesiyorlar. Kartı hiç kullanmazsan o ücreti almıyorlar sadece kartın aktif olduğu ay için geçerli.

Bence hiç uğraşma bankadan hesap aç. Zaten hiçbir banka vadesiz hesaptan ücret almıyor artık. Banka kartları da Mastercard olarak geliyor neredeyse. Cebinden 1 TL bile çıkmadan rahatlıkla alışveriş yapabilirsin.

Papara, İninal gibilerine parayı kaptırmanın anlamı yok.

Uzun süredir papara kullanıyorum ve aylık kesinti hiç yaşamadım. İninal karta gelicek olursak kullanmanı tavsiye etmem özellikle şu visa ya geçtikten sonra bir daha yüzüne bakmayacağım. Resmen insanları sanal yoldan dolandırıyorlar gereksiz vergi alıyorlar para yollama ve yükleme ücretli. Paparayı kartsız kullanamazsın. Geçecek isen uygulama üzerinden 10 tl yükle ve isimli kart al. İsimsiz karttan farkı para çekebiliyorsun ve birkaç özelliği daha vardı şu an aklımda değil.

Kart olmadan Papara hesabı açabilir, para gönderip/alabilirsin. Hesabına para yatırabilirsin ancak kart almadığın sürece Spotify v.b şeyleri satın alamazsın sanırım. İnternette alışveriş yapabilmen için ya Papara anlaşmalı yerlere gideceksin ya da Papara Kart alacaksın. Kartı kullandığın her ay 1 TL ücret kesiyorlar. Kartı hiç kullanmazsan o ücreti almıyorlar sadece kartın aktif olduğu ay için geçerli.

Bence hiç uğraşma bankadan hesap aç. Zaten hiçbir banka vadesiz hesaptan ücret almıyor artık. Banka kartları da Mastercard olarak geliyor neredeyse. Cebinden 1 TL bile çıkmadan rahatlıkla alışveriş yapabilirsin.

Papara, İninal gibilerine parayı kaptırmanın anlamı yok.
Şimdi ailemi falan bu işlerle bulaştırmak istemem ondan 1 sene daha idare ederken belki de ek ücreti az veya olmayan kart bulurum diye açmıştım konuyu ama dediğiniz gibiyse gerek de yokmuş. 1 sene daha enayi yerine konulacağız sonra alırım banka kartı artık. [emoji53]

arkadaşım paparanın card ücreti yok para kesmiyor istersen sanal kart oluşturup oyununu ve spotify ı bile alırsın akbanktan para yatırmanı öneririm 18 ime girmeden 1gün önce vakıftan yaptım olmadı ama akbanktan yapınca oluyo

Geri
Yukarı