Çözüldü Papara Black Card adres yetersiz diye iade işlemi yapıldı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

frodobaggins

Decapat
Daha fazla  
Adres doğru olmasına rağmen adres yetersiz diye Papara Black kartıma iade işlemi yapılmış. 1 haftadır AGT Kurye müşteri hizmetlerine yazıyorum her seferinde iade işleminden çıkarılacaktır şeklinde dönüş alıyorum fakat hiçbir değişiklik olmuyor kartım bana ne zaman ulaşır? Ulaşması için ne yapmam lazım?

Dosya Ekleri

• InkedAdsız_LI.jpg
    InkedAdsız_LI.jpg
    84,5 KB · Görüntüleme: 66
Çözüm
Evet, sözleşmeli hesap sahibiyseniz Black Card'ınız olmasa dahi Lite Card ile ATM'lerden para çekebilirsiniz.
Bende aynı sorunu yaşadım Papara destek ile konuştum aynı adresi verdim 3 gün içinde teslim edilecek dediler 1 ay oldu gelmedi daha sonra kendi kendine iptal oldu bende Tosla kart aldım Papara'nın böyle bir sorunu var bir markete gidip kendiniz satın alın.

Bende aynı sorunu yaşadım Papara destek ile konuştum aynı adresi verdim 3 gün içinde teslim edilecek dediler 1 ay oldu gelmedi daha sonra kendi kendine iptal oldu bende Tosla kart aldım Papara'nın böyle bir sorunu var bir markete gidip kendiniz satın alın.

Hocam hesabım sözleşmeli hesap Lite Card'da para çekebilir miyim?

Geri
Yukarı