Papara Black Card teslim alma süreci

venoom

Centipat
Merhabalar Papara Black Card almayı düşünüyorum ama kuryeden teslim alırken olacaklar hakkında birkaç sorum olacak.
İlk sorum kimlik kartım kayıp teslim alırken kurye özellikle kimlik kartı istiyor mu yoksa sadece T.C. numarası, Seri numarası gibi bilgileri kendim söylesem olur mu?
İkinci sorum ise ben evde değilken 1. dereceden yakınım kartı teslim alabilir mi? (17 yaşındayım.)
Eğer 1. dereceden yakınım teslim alamıyorsa kurye kartı nereye götürüyor? Ben nereden alacağım kartı?
AGT kuryenin bir deposu veya şubesi falan var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
20 Kasım'dan beri bekliyorum 10 iş gününde gelecek falan yalan dolan inanma AGT Kurye kart tarzı gönderileri çok sonraya bırakıyor
Oturduğunuz yere göre değişiyor sanırım kimsi 4-5 günde geldi diyor kimisi 3 hafta oldu hala gelmedi diyor ama sizin ki anormal bir şekilde gecikmiş kargo takibinde nerede gözüküyor?
Kimlik demek az kalır. Her türlü baba adı, anne adı, seri numarası gibi şeyleri istiyorlar. Bayağı bir bilgi alıyorlar. Ama güvenlik konusunda korkum yok.

Yenisi basılmalı.
Yeni kimliği aldıktan sonra sipariş etmek daha mantıklı ve garanti olanı o zaman. Bazı kişiler kartı site güvenliğine bırakıp gitmiş hiç kimliğe veya imzama gerek kalmadı gibisinden yazılar yazmış da o yüzden sordum kimlik vermeden de alabilir miyim diye.

Son düzenleme:
Oturduğunuz yere göre değişiyor sanırım kimsi 4-5 günde geldi diyor kimisi 3 hafta oldu hala gelmedi diyor ama sizin ki anormal bir şekilde gecikmiş kargo takibinde nerede gözüküyor?

Yeni kimliği aldıktan sonra sipariş etmek daha mantıklı ve garanti olanı o zaman. Bazı kişiler kartı site güvenliğine bırakıp gitmiş hiç kimliğe veya imzama gerek kalmadı gibisinden yazılar yazmış da o yüzden sordum kimlik vermeden de alabilir miyim diye.
Anlatıyorum reis şimdi 18 Kasım'da ben siparişi verdim 2 gün sonra dağıtıma çıktı sonra 18 Aralıktı galiba ben Şikayetvar sitesine yazdım yine aynı gün dediler ki geliyoruz sonra tam 4-5 saat boyunca adresime dahi yaklaşamadılar kart teslimini iptal ettiler sonra gittim siteden adresimi tekrar aynı şekilde yazdım. Şimdi yine bekliyorum. Adana'da yaşıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı