Papara Black Card ile Play Store'da alışveriş yapamamak

EREN SATAR

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Manisa
Arkadaşlar merhabalar. Papara Black Card'ım ile Letgo'da ilanımı öne çıkartmak için alışveriş yapmak istiyorum fakat kartımı kaydetmiyor, hata kodu or-ccseh-21. Hiçbir şekilde çözemedim. İlanı öne çıkarmam lazım, şu an başka bir kart maalesef kullanmam mümkün değil. Ne yapmam lazım? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhabalar. Papara Black Card'ım ile Letgo'da ilanımı öne çıkartmak için alışveriş yapmak istiyorum fakat kartımı kaydetmiyor, hata kodu or-ccseh-21. Hiçbir şekilde çözemedim. İlanı öne çıkarmam lazım, şu an başka bir kart maalesef kullanmam mümkün değil. Ne yapmam lazım? Teşekkürler.
Papara sanal kart oluşturabilirsiniz. Aylık 1 adet ücretsiz.

Arkadaşlar merhabalar. Papara Black Card'ım ile Letgo'da ilanımı öne çıkartmak için alışveriş yapmak istiyorum fakat kartımı kaydetmiyor, hata kodu or-ccseh-21. hiçbir şekilde çözemedim. İlanı öne çıkarmam lazım, şu an başka bir kart maalesef kullanmam mümkün değil. Ne yapmam lazım? Teşekkürler.

Benim YouTube Premium alırken aynısı olmuştu. Yeni hesap açın Google Play hesabı oluşturun yeni düzelecektir.

Kartın internet kullanımına açık olduğuna emin misiniz?
Evet eminim açık hatta daha dün arkadaşıma para gönderdim
Benim YouTube Premium alırken aynısı olmuştu. Yeni hesap açın Google Play hesabı oluşturun yeni düzelecektir.
Teşekkürler deneyeceğim şimdi geri dönüş yaparım
Ne yazıkki yine olmadı OR-CCSEH-05 Hatası veriyor

Son düzenleme:
Para göndermenin kart ile alakası yok.
Kartlar bölümüne giderek kartınızı seçin ve internet harcamalarına açık olduğuna emin olun.

Açık hocam sıklıkla alışveriş yapıyorum internetten o da açık az önce ininal Kart'ı eklemeyi denedim onu ekledi sorun olmadı ama Papara'da or-ccseh-05 hatası veriyor

Yeni konular

Geri
Yukarı