Papara Black Card kaç günde ulaşır?

Leonarda

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, bugün Tosla'dan Papara'ya geçmek için 1 sene önce açtığım hesabımdan kart sipariş ettim, tahmini ulaşma süresi 20.11.2022 diyor, Ankara'da yaşıyorum ve bu süre azalır mı? Daha kısa sürede ulaşması mümkün mü? Başkente daha hızlı gelmez mi acaba?

Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bugün Tosla'dan Papara'ya geçmek için 1 sene önce açtığım hesabımdan kart sipariş ettim, tahmini ulaşma süresi 20.11.2022 diyor, Ankara'da yaşıyorum ve bu süre azalır mı? Daha kısa sürede ulaşması mümkün mü? Başkente daha hızlı gelmez mi acaba?

Teşekkürler şimdiden.

İlk aldığımda 1ayda ikincide 1haftada geldi.

Merhaba, bugün Tosla'dan Papara'ya geçmek için 1 sene önce açtığım hesabımdan kart sipariş ettim, tahmini ulaşma süresi 20.11.2022 diyor, Ankara'da yaşıyorum ve bu süre azalır mı? Daha kısa sürede ulaşması mümkün mü? Başkente daha hızlı gelmez mi acaba?

Teşekkürler şimdiden.

Papara kuryeleri çok garip çalışıyor, 1 ayda da gelen var 5 günde de gelen var.

Tamamen değişir. Ben mesela 3 günde alacağım demişlerdi sonra iade işlemi yapıldı dedi. Kötü bir firma o gönderen firma. Sonra paparaya ve onun müşteri hizmetlerine + gmailden ulaştım her ikisine de, ulaştıktan tam 1 gün sonra hemen elime ulaştı. Toplam 1 haftada geldi. Eğer destek atarsan - yani bir sorun varsa hiç çekinme direkt at, senin karına olur firma şikayet olmasın diye fazla özen gösterir - yoksa bekleyeceksin yapacak bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı