Papara Black Card 1 aydır gelmiyor

• Konuyu başlatan 202
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 2B

202

Kilopat
Makaleler
3
02.03.2022 tarihinde başvuru yaptım, 04.02.2022 tarihinde kart basıldı ve 08.03.2022 tarihinde kart kuryeye verildi. Tahmini teslim kısmında 19.03.2022 yazıyor ve bugün 09.04.2022 olmasına rağmen kart hala gelmedi. 2 kere canlı destekten yazdım; ilkinde aciliyet talebi oluşturduklarını, ikincisinde kartın dağıtıma çıkarılacağını söylediler. Websiterinde haftalardır "Dağıtıma çıkarıldı" şeklinde görünüyor. Ne zaman gelir?

agtistrash.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Dağıtım yapan firmanın bilgilerini isteyip direkt onlar ile iletişim kurmayı deneyin bir de. Aciliyeti var ise gidip kendiniz de alabilirsiniz belki.

Bana da 3 haftada falan gelmişti. Önümüzdeki hafta içinde gelmez ise iptal talebinde bulunmayı deneyin bakalım o zaman getiriyorlar mı :D

Valla hocam iptal edip Tosla almayı düşünüyorum ama iptal edince getirecekler gibi bir his var benim içimde de :D

Valla hocam iptal edip Tosla almayı düşünüyorum ama iptal edince getirecekler gibi bir his var benim içimde de :D
Tosla Akbank'ın diye hatırlıyorum, bana kalırsa Akbank'a bulaşmayın kalite konusunda çok gerideler. Papara kartın dağıtımını PTT yapıyordu bana getiren PTT kuryesiydi, değiştiyse bilemem. PTT de bu tarz konularda şaşırtmıyor her zaman aynı.

Tosla Akbank'ın diye hatırlıyorum, bana kalırsa Akbank'a bulaşmayın kalite konusunda çok gerideler. Papara kartın dağıtımını PTT yapıyordu bana getiren PTT kuryesiydi, değiştiyse bilemem. PTT de bu tarz konularda şaşırtmıyor her zaman aynı.

Artık AGT Kurye ile getiriyorlar hocam, 1 hafta içinde yine gelmezse artık umudu keserim. Ya Paycell ile devam ederim ya da Tosla'yı denerim.

Hocam komik olacak ama 1,5 yıl oldu gelmedi.:D Papara müşteri hizmetlerini aradım, kargo şirketine yönlendirdiler. Bu sefer AGT'nin müşteri hizmetlerini aradım web sitesine yönlendirdiler. Web sitesinde de bir şeye ulaşamadım. 3 ay önce hesabı sildim. Tosla kullanıyorum, hem de fazlaca kampanya oluyor.
Ben kullanıyorum pek bir eksiğini görmedim.

Geri
Yukarı