Papara Black Card ne zaman gelir?

iloveichigo

Hectopat
Makaleler
13
Daha fazla  
Yeni yıla Papara Black Card sipariş ederek girdim.
Bugün 6 Ocak yani 5 gün civarı bir zaman geçti. Şehir değil fakat ilçe merkezinde oturuyorum.

Screenshot_20220106-122250_Papara.jpg

Bugün baktığımda AGT kargoda bu şekilde gözüküyor:

20220106_122415.jpg

Ne zaman gelir tahmini olarak?

Kurye'yi ve Kargo Şubesi'ni sürekli arayıp acil olduğunu belirtin, öbür türlü keyfi olduğu zaman kartı getiriyorlar. Black Kart basılma süreci dahil bana 6 günde geldi.

Son düzenleme:
Her 2 haftada bir bu konu mutlaka açılır. 😃 Bekleyeceksin artık ne zaman gelirse.. (Benim ki 6 ay içinde geldi).

Dağıtıma çıktığı için sordum ne zaman gelebilecegini.
Kurye'yi ve Kargo Şubesi'ni sürekli arayıp acil olduğunu belirtin, öbür türlü keyfi olduğu zaman kartı getiriyorlar. Black Kart basılma süreci dahil bana 6 günde geldi.
Deneyeceğim hocam 👍

Benimki bir hafta bile sürmeden elime geçmişti. Dağıtıma çıkıyor işte dostum bir kaç güne eline ulaşır diye tahmin ediyorum. Eline geçeceği zamanı burada kimse tahmin edemez, kargo şirketinin inisiyatifinde bu durum. Konu açmana bile gerek yoktu yani.

Benimki bir hafta bile sürmeden elime geçmişti. Dağıtıma çıkıyor işte dostum bir kaç güne eline ulaşır diye tahmin ediyorum. Eline geçeceği zamanı burada kimse tahmin edemez, kargo şirketinin inisiyatifinde bu durum. Konu açmana bile gerek yoktu yani.
Sadece ikinci cümleyi yazman yeterliydi.

Geri
Yukarı