Papara Black Card nereden alınır?

Lucky7

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Arkadaşlar galiba ben kartı düşürdüm ve başka şehirde olduğundan bir şey yapamam sadece kartı alışverişe kapattım ve hızlıca yenisini almam lazım. Çünkü elimde başka fiziki Card yok. Black Card Teknosa CarrefourSA gibi yerlerde satılıyor mu? Satılmıyorsa hangi rengi daha güzel Black harici?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar galiba ben kartı düşürdüm ve başka şehirde olduğundan bir şey yapamam sadece kartı alışverişe kapattım ve hızlıca yenisini almam lazım. Çünkü elimde başka fiziki Card yok. Black Card Teknosa CarrefourSA gibi yerlerde satılıyor mu? Satılmıyorsa hangi rengi daha güzel Black harici?

CarrefourSA ve D&R'da satılıyor. Almond Gold rengi de hoş.

Teşekkürler önce dqr giderim yakında o var sonra Teknosa var carfour uzakta kesin Black satıyorlar mı satmıyorlarsa gitmeyeyim oraya.

Ben daha bu pazartesi D&R'a gittim ve Black kart vardı, muhtemelen vardır.

Papara kart birkaç gün önce şok marketlere geldi. 5 TL'ye satılıyor ben Black Card aldım oradan.

Aynen ben de gördüm şimdi.

CarrefourSA ve D&R'da satılıyor. Almond Gold rengi de hoş.
CarrefourSa'da black card satılıyor mu? Ben internetten sipariş ettiğimde elime ulaşmadığı için lite card altım DR'dan. İbanımı açmak için black card lazım. CarrefourSa'da satılıyorsa alayım black'i. En son gittiğimde papara black card DR'da yoktu lite aldım bende.

Ben daha bu pazartesi D&R'a gittim ve Black kart vardı, muhtemelen vardır.

Aynen ben de gördüm şimdi.

Papara kart birkaç gün önce şok marketlere geldi. 5 TL'ye satılıyor ben Black Card aldım oradan.
İlk hedef şok sonra dqr sonra Teknosa o zaman Black bulamazsam yapacak bir şey yok sizce Black yoksa ne renk daha hoş? Bende Black vardı iptal edersem IBAN gider mi?

CarrefourSA'da Black Card satılıyor mu? Ben internetten sipariş ettiğimde elime ulaşmadığı için Lite Card altım Dr'dan. IBAN'ımı açmak için Black Card lazım. CarrefourSA'da satılıyorsa alayım Black'i. En son gittiğimde Papara Black Card Dr'da yoktu Lite aldım bende.

Yani en son satılıyordu, bizim şehirdeki CarrefourSA'ların hepsi migrosa devredildiği için şu anlık bir bilgim yok, ama D&R'da var.

İlk hedef şok sonra dqr sonra Teknosa o zaman Black bulamazsam yapacak bir şey yok sizce Black yoksa ne renk daha hoş? Bende Black vardı iptal edersem IBAN gider mi?

Gold rengi güzel, hayır IBAN gitmez.

Buralar dışında bazı arkadaşlar şok marketlerede geldiğini söylüyor.

1703325712266.png

Renk olarak Black Card'ı hiç sevemedim Teal Card favorimdir ♥ Hayır, IBAN'ınız Papara hesabınıza tanımlı. Kartı iptal ederseniz IBAN numaranız gitmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı