Papara Card nereden alınır?

LutherHere

Decipat
Daha fazla  
Merhaba, ben Papara Card almayı düşünüyorum açıkçası fakat nereden almalıyım bilmiyorum. Papara Gri Lite Card modelini düşünüyorum okulumun yakınlarında D&R var ama internetten mi alsam bilemedim. İnternette baktım da Trendyol'da şunu gördüm
ama kargo ücreti vb ne kadar bilemiyorum. İlk Papara Card'ım olacak duyduma göre Lite iyi Black Card beklemeye değmez uzun sürüyormuş gelmesi.
Bu da CarrefourSA üzerinden dediğim gibi bilgim yok kargo ücretleri hakkında size sorayım dedim.

Lite kartlar artık kaldırıldı... Çok büyük ihtimalle elerindeki stokları bitiriyorlardır. Hala kullanabilirsiniz tabii ki de ama benim önerim Black kart veya direk yeni adı ile Papara kart almanızı öneririm. Yeni renkleride var artık hem de.

Almak çok basit uygulamayı yükleyin zaten orada adımları göreceksiniz.

Gönderdikleri kart Lite olanlardan değil, yeni çıkan Papara kartlardan gönderiyorlar. Daha 2 hafta önce Papara teal Card aldım Trendyol üzerinden.

Lite kartlar artık kaldırıldı... Çok büyük ihtimalle elerindeki stokları bitiriyorlardır. Hala kullanabilirsiniz tabii ki de ama benim önerim Black kart veya direk yeni adı ile Papara kart almanızı öneririm. Yeni renkleride var artık hem de.

Almak çok basit uygulamayı yükleyin zaten orada adımları göreceksiniz.

Hocam Black kart alın Black ve metal kart dışında diğer Papara kartlarında para çekme bulunmuyor bu da sözleşme ile alakalı aldığınız karta göre otomatik sözleşme değişiyor onaylı bir diğeri vardı onu unuttum eğer alacaksanız Black kart alın bedavadır Papara uygulamasına T.C. No kimlik ön arka tanımalama yapınca uygulama üzerinden sipariş verebiliyorsunuz ama kargo şirketi olarak agt gelirse yandınız geçmiş olsun bir kartı 2.5 ayda getirdiler.

Geri
Yukarı