Çözüldü Papara Black Card temassız ödeme onaylanmadı fakat para kesti

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TRPoWer

Hectopat
Daha fazla  
Dün Papara Black Card'ın temassız özellğini kullanarak 6,5 TL'lik bir alışveriş yaptım. Fakat pos makinesi onaylamadı. Sonra paparamdan 6,5 TL'nin çekildiğini fark ettim ve Papara müşteri hizmetlerini aradım. Bana bu durumun genel bir sorun olduğunu, paramın 24 saat içinde iade edileceğini söylediler. Sonra aynı gün tekrardan denedim ve büfeden 5 TL'lik alışveriş yaptım ve tekrardan pos makinesi onaylamayıp, paparamdan para çekildi. Bugün param iade edildi fakat müşteri temsilcisinin dediği gibi bu bir genel sorun mu? Ne zaman düzelir?

Not: Black Card'ı teslim alalı 2 gün oldu.

Çözüm
Bildiğim kadarıyla ilk önce temassız olmadan ödeme yapmanız gerekiyor ilk sefer için sonraki seferlerde temassız çalışıyor kartı teslim alırken kurye söylemişti.
Dün Papara Black Card'ın temassız özellğini kullanarak 6,5 TL'lik bir alışveriş yaptım. Fakat POS makinesi onaylamadı. Sonra paparamdan 6,5 TL'nin çekildiğini fark ettim ve Papara müşteri hizmetlerini aradım. Bana bu durumun genel bir sorun olduğunu, paramın 24 saat içinde iade edileceğini söylediler. Sonra aynı gün tekrardan denedim ve büfeden 5 TL'lik alışveriş yaptım ve tekrardan POS makinesi onaylamayıp, paparamdan para çekildi. Bugün param iade edildi fakat müşteri temsilcisinin dediği gibi bu bir genel sorun mu? Ne zaman düzelir?

Not: Black Card'ı teslim alalı 2 gün oldu.

Bunu yaşamıştım adam POS cihazı kullanmayı bilmediği için suç bana kalmıştı 5TL'lik bir ürün aldim onaylanmadi ama para çekti 5dk sonra iade geldi.

Geri
Yukarı