Papara Black Card teslim alma

Eolso

Hectopat
Daha fazla  
Papara Black Card istemeyi düşünüyorum ama 15 yaşındayım. internette bazı kişiler kuryenin 18 yaş altına vermediğini, velisinin gerektiğini; bazıları da gerekmediğini söylemiş. Sizde nasıl oldu anlatır mısınız?

2 hafta önce geldi bana. Kurye telefonla arayıp güvenliğe bırakacağını söyledi. İmza atmayacak mıyım diye sorduğumda gerek yok dedi. Güvenliğe bırakmıştı öyle. Sanırım kendi imza attı yerine. Sanırım sorun olmaz.

Papara Black Card istemeyi düşünüyorum ama 15 yaşındayım. İnternette bazı kişiler kuryenin 18 yaş altına vermediğini, velisinin gerektiğini; bazıları da gerekmediğini söylemiş. Sizde nasıl oldu anlatır mısınız?

Benim kardeşim kendisi almıştı. Kardeşim de sizin gibi 15 yaşında. Kuryeden kuryeye değişiklik gösterebiliyor.

Papara Black Card istemeyi düşünüyorum ama 15 yaşındayım. internette bazı kişiler kuryenin 18 yaş altına vermediğini, velisinin gerektiğini; bazıları da gerekmediğini söylemiş. Sizde nasıl oldu anlatır mısınız?
Kimlik istiyor. Kimlik kimdeyse ona verirler. Benimkini babam aldı. Kardeşiminkini ben aldım.

Papara Black Card istemeyi düşünüyorum ama 15 yaşındayım. İnternette bazı kişiler kuryenin 18 yaş altına vermediğini, velisinin gerektiğini; bazıları da gerekmediğini söylemiş. Sizde nasıl oldu anlatır mısınız?

Hayır getirdiği sözleşmeyi imzalıyorsunuz kimliğinizi veriyorsunuz kart olan zarfı size veriyorlar.

Kimliğini verip direkt kendin alabiliyorsun.

Sıkıntı olmuyor kendim de aldım. 2006 doğumluyum adam kimlik bilgilerimi istedi verdim, sıkıntı çıkmadı.

Kimliğini veriyorsun bazı bilgileri dolduruyor ve kartı teslim alıyorsun. İmza isteyip istemediğini hatırlamıyorum. Reşit olma zorunluluğunuz yok.

Kimlik istiyor senden. 18 yaşından küçük olsan bile sana verir kartını merak etme.

Bende evde yoksam aılemden bırı teslım alabılır mı kartı mı? Okul var ondan evde olamıyabılırım okul yuzden kartı babam veya annem alabılır mı benim kimlik kart bilgilerime?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı