Papara Black Card Teslimat Tarihi nedir?

inlvrama

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar. Papara uygulaması üzerinden Papara Black Card siparişi verdim. Yazan tahmini tarihlerde kartın yaklaşık 20 günde geleceğini söylüyor. Bu sizcede biraz fazla değil mi? Tahmini tarihleri dikkate almalı mıyım yada tahmini tarihlerden daha erken gelebilir mi?

Selamlar. Papara uygulaması üzerinden Papara Black Card siparişi verdim. Yazan tahmini tarihlerde kartın yaklaşık 20 günde geleceğini söylüyor. Bu sizcede biraz fazla değil mi? Tahmini tarihleri dikkate almalı mıyım yada tahmini tarihlerden daha erken gelebilir mi?
Hocam çoğu kişiye 1.5, 2 hafta içerisinde geliyor. Olduğunuz konuma göre değişiklik gösterebilir ama 20 güne kadar çıkacağını sanmıyorum. Bana 6 günde geldi.

Selamlar. Papara uygulaması üzerinden Papara Black Card siparişi verdim. Yazan tahmini tarihlerde kartın yaklaşık 20 günde geleceğini söylüyor. Bu sizce de biraz fazla değil mi? Tahmini tarihleri dikkate alınır mı ya da tahmini tarihlerden daha erken gelebilir mi?

Bana tam 4 ayda gelmişti.

Ben Papara Kart sipariş verdiğimde Papara yeni kartlara geçiş yapmamıştı. Eski kart bana 6 günde ulaştırılmıştı. 4 günde şehrime geldi 2 gün boyunca kurye ile iletişim kurmaya çalıştım, sonrasında kuryeye ulaştığımda yemek yediğini yanına gelmemi söyledi. Yanına gittim önce özür diledi sonra yemek ısmarladı, tatlıya bağladık sonra teslim aldım. :)

Geri
Yukarı