Papara Black Card nedir?

Melihhelp

Centipat
Dün Papara Black Card sipariş ettim fakat sözleşmeli kart diye geçiyor. Bu kartı kullananlar bunun ne olduğunu söyleyebilir mi güvenilir mi çünkü biraz garip geldi İninal'dan geçince.

Dün Papara Black Card sipariş ettim fakat sözleşmeli kart diye geçiyor. Bu kartı kullananlar bunun ne olduğunu söyleyebilir mi güvenilir mi çünkü biraz garip geldi İninal'dan geçince.
Bu konulara göz atmanızı tavsiye ederim. Eminim ki sorularınızın cevapları vardır.

İninal kart'dan farkı kart ücreti aidatı gibi ücretler yok. İninal de karta para yükleniyordu bunda ise papara hesabında ki parayı kullanıyorsun. İninali ben kullanırken para çekme yoktu şu an var mı bilmiyorum ama bunda yatırma çekme de var. Anlaşmalı firmalardan da alışveriş yaparsan anında firmaya göre cashback para yatırılıyor hesaba. Mesela netflix'den harcama yapıyorsun %50'si hesabına geri geliyor. Bunun gibi güzel özellikleri de var. Temassız ödeme yapabiliyorsun. Daha çok banka kartı gibi ininal kartla pek alakası yok.Artıdan hesabında ne kadar para varsa o kadar kullanabilirsin kart'dan. Daha fazlasını kullandırmaz sana.

Geri
Yukarı