Papara Black Card'a nasıl para yüklenir?

Chavos

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar daha geçenler de Papara uygulamasını indirdim ve kendime bir sanal kart açtım. Nedenini sorarsanız birisi bana Papara numarası aracılığı ile para gönderecekti.

Şimdi benim o açtığım sanal kartta tam tamına 48 lira var.

Geçenler de Papara Black Card sipariş ettim ve bugün elime ulaştı kartın barkodunu okutarak aktifleştirdim.

Fakat şimdi ana sayfaya girince sadece 48 lira bakiyem yazıyor.

Aldığım Black Card'ın IBAN'ını numarasını göremiyorum, kafam karıştı.

Mesela o 49 lirayı ben Black carda nasıl atabilirim?

Birisi bana para atacağın da Papara numaramı vereceğim fakat o para Black Card'ıma mı gelecek yoksa sanal karta mı?

Kafam çok karışık, para gönderdiğim de kime göndereceğimi soruyor Black Card'ımın IBAN'ını bilmiyorum birisi para göndereceğin de Black Card'ın hangi bilgisini vereceğimi, birisine para göndereceğim de sanal karttan mı gideceğini Black carda mı geleceğini bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya ilk öncelikle şunu anladım ki ben insanlara para gönderebiliyorum.

Doğruyum değil mi?

Fakat birisi bana atıyorum Ziraat Bankası'ndan para göndereceğin de ona göndereceği bankaya özel IBAN göndermiyorum ininalde ki gibi.

Yani birisi bana başka bir bankadan para atamıyor mu?
Papara hesabından herhangi bir IBAN'a para gönderilirken hesap sadece kendi adınızı taşıyan bir banka hesabından para alabiliyor.

Ya ilk öncelikle şunu anladım ki ben insanlara para gönderebiliyorum.
Doğruyum değil mi?
Fakat birisi bana atıyorum Ziraat Bankası'ndan para göndereceğin de ona göndereceği bankaya özel IBAN göndermiyorum ininalde ki gibi.
Aynen öyle.

Yani birisi bana başka bir bankadan para atamıyor mu?
Maalesef.

Papara da para kartında olmuyor hesabında oluyor bu durumda sanal kart ve black card parayı ortak yiyor para alacağın zaman hesap IBAN versen yetiyor.

Nerede ki IBAN'ı vereceğim.
Papara uygulamasının ana sayfasında Papara numaram diye yazıyor üstüne tıklar isen kopyalayabilirsin.
Ekleme yapayım fakat arkadaşın kendi Papara hesabından para yollayabilir bankadan EFT olarak atmak için banka hesabının sana yani kendine ait olması lazım.

Papara uygulamasının ana sayfasında Papara numaram diye yazıyor üstüne tıklar isen kopyalayabilirsin.
Ekleme yapayım fakat arkadaşın kendi Papara hesabından para yollayabilir bankadan EFT olarak atmak için banka hesabının sana yani kendine ait olması lazım.

O sadece Papara numarası IBAN numaram nerede?

Geri
Yukarı